Ciepłe obuwie robocze = ciepłe stopy:

Praca zimą nabiera innego znaczenia. Dlatego bardzo istotny jest odpowiedni ubiór do pracy a w szczególności odpowiednie buty robocze zimowe. W naszej kolekcji znajdują się dwa modele trzewików roboczych ocieplanych idealnych do pracy zimą. Pierwszy z nich to trzewik roboczy ocieplany S3 DAK (spełnia normę EN ISO 20345 S3), drugi to trzewik roboczy ocieplany S2 DON (spełnia normę EN ISO 20345 s2).

Buty robocze ocieplane z naszej kolekcji posiadają wszystkie najważniejsze cechy obuwia roboczego: jest wygodne, ciepłe i bezpieczne. Wierzchy butów wykonane są z wysokiej jakości naturalnej skóry tłoczonej, która jest wodoodporna. Obuwie jest ocieplane i odporne na niską temperaturę. Posiada antykorozyjne uchwyty sznurowadeł. Buty robocze posiadają metalowe podnoski chroniące stopę przed uderzeniem z siłą do 200 J. Na uwagę zasługują dwugęstościowe podeszwy, które są antypoślizgowe i odporne na ścieranie.

Zapisz się do Newslettera
i odbierz rabat 10zł

 

Co zyskujesz?

- 10 zł na pierwsze zakupy
- dostęp do unikalnych ofert
- możliwość wcześniejszego skorzystania z promocji
- informacje o nowościach w sklepie

 

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje cały asortyment sklepu, za wyjątkiem produktów będących w promocji i jest ważny przy zakupach za min. 200 zł

You have Successfully Subscribed!