Oferta naszego sklepu poszerzyła się o skarpety polskiego producenta, firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK. Do wyboru są 3 rodzaje skarpet (sportowe, frotta i standard) w 2 kolorach – czarnym lub grafitowym. Ich cechą wspólną jest jakość wykonania i komfort noszenia.

Skarpety sportowe to idealny produkt dla osób aktywnych fizycznie. Wykonane są one w 90% z bawełny, dzięki czemu zapewniają wysoki komforty użytkowania. Ponadto specjalna warstwa froty chroni ścięgno Achillesa oraz amortyzuje stopę a podwójny, miękki ściągacz stabilizuje skarpetę i utrzymuje ją na nodze.

skarpetki sportoweskarpetki sportowe

Skarpety Frotta doskonale sprawdzają się w pracy jak i czasie codziennego użytku. Wykonane są one w 80% z bawełny i są grubsze od standardowych skarpetek co ma pozytywny wpływ na wygodę ich użytkowania.

skarpetki z frotyskarpetki z froty

Skarpetki Standard przeznaczone są do codziennego użytku. Wykonane są w 44% z bawełny, która zwiększa ich właściwości oddychające. Na uwagę zasługuje bardzo atrakcyjna cena skarpet.

skarpety

Zapisz się do Newslettera
i odbierz rabat 10zł

 

Co zyskujesz?

- 10 zł na pierwsze zakupy
- dostęp do unikalnych ofert
- możliwość wcześniejszego skorzystania z promocji
- informacje o nowościach w sklepie

 

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje cały asortyment sklepu, za wyjątkiem produktów będących w promocji i jest ważny przy zakupach za min. 200 zł

You have Successfully Subscribed!