Wyprzedaż fartuchów do pracy!

Na stronach naszego sklepu rozpoczęła się wielka wyprzedaż fartuchów damskich! W bardzo okazyjnych cenach można kupić trzy rewelacyjne modele fartuchów dedykowanych dla personelu odpowiadającego za czystość w hotelach, restauracjach, galeriach handlowych i sklepach.

UWAGA – fartuszki Aqua, Fresh i Cleaner zostały wyprzedane. Zobacz inne fartuszki z naszej bogatej oferty (kliknij przycisk poniżej aby przejść do sklepu internetowego:

Jest to całkowita wyprzedaż, więc drugiej szansy nie będzie. Należy podkreślić, że fartuszki Aqua, Fresh i Cleaner to produkty wysokiej jakości, uszyte przez wiodącego polskiego producenta odzieży – firmę KEGEL-BŁAŻUSIAK. Wszystkie one zapewniają profesjonalny wygląd personelu sprzątającego. Fartuchy dla sprzątaczek charakteryzują się również komfortem użytkowania oraz dużą wytrzymałością. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów!

Tanie fartuchy

Zapisz się do Newslettera
i odbierz rabat 10zł

 

Co zyskujesz?

- 10 zł na pierwsze zakupy
- dostęp do unikalnych ofert
- możliwość wcześniejszego skorzystania z promocji
- informacje o nowościach w sklepie

 

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje cały asortyment sklepu, za wyjątkiem produktów będących w promocji i jest ważny przy zakupach za min. 200 zł

You have Successfully Subscribed!