Targi Budownictwa Bielsko Biała 2015:

24-26 kwietnia 2015 odbyły się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz „Twój Dom 2015″. Nasz sklep zaprezentował na nich profesjonalną odzież roboczą polskiej marki KEGEL-BŁAŻUSIAK. Ze względu na tematykę targów i ciekawy asortyment nasze stoisko (numer 123) cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem:

Targi odbyły się w Hali pod Dębowcem na ulicy Karbowej 26 w Bielsku Białej. Uroczyste otwarcie imprezy odbyło się w piątek o godzinie 11:00 a zakończenie w niedzielę o 16:00. Duża powierzchnia hali umożliwiła pojawienie się wielu wystawców, dzięki czemu odwiedzający mogli obejrzeć wiele ciekawych rozwiązań stosowanych obecnie w budownictwie. Poza znanymi firmami swoje stoiska miały również przedsiębiorstwa, które prężnie wchodzą na ten bardzo wymagający rynek.

Na targach nie zabrakło również innych atrakcji takich jak pokazów, konferencji oraz prelekcji prowadzonych przez ekspertów z branży budowlanej.

Zapisz się do Newslettera
i odbierz rabat 10zł

 

Co zyskujesz?

- 10 zł na pierwsze zakupy
- dostęp do unikalnych ofert
- możliwość wcześniejszego skorzystania z promocji
- informacje o nowościach w sklepie

 

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje cały asortyment sklepu, za wyjątkiem produktów będących w promocji i jest ważny przy zakupach za min. 200 zł

You have Successfully Subscribed!