Zamarznięta szyba samochodu – rozwiązanie problemu:

Zima to niełatwa pora roku dla kierowców: problemy z zapaleniem silnika i zamarznięta szyba samochodu to jedne z najczęstszych przypadków w trakcie tego okresu. Osoby, które nie mają możliwości garażowania samochodu muszą sobie jakoś radzić. Na zamarzniętą szybę znamy dwa praktyczne sposoby.

Pierwszym z nich jest klasyczna skrobaczka samochodowa. W naszej ofercie znajdują się ich dwa rodzaje: skrobaczka z rękawicą lub fińska skrobaczka do szyb MURSKA. Zaletą pierwszej jest to, że rękawica chroni dłonie przed zimnem natomiast drugiej to mosiężna końcówka nie rysująca szyby.

Drugi sposób na zamarzniętą szybę to idealne rozwiązanie dla osób, które nie lubią skrobać nawet skrobaczką z rękawicą. Tym rozwiązaniem jest osłona przeciwszronowa, która chroni przednią szybę a nawet lusterka przed osadzającym się na nich śniegiem, szronem i lodem. Osłony na szyby dostępne są TUTAJ.

skrobaczka

Zapisz się do Newslettera
i odbierz rabat 10zł

 

Co zyskujesz?

- 10 zł na pierwsze zakupy
- dostęp do unikalnych ofert
- możliwość wcześniejszego skorzystania z promocji
- informacje o nowościach w sklepie

 

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje cały asortyment sklepu, za wyjątkiem produktów będących w promocji i jest ważny przy zakupach za min. 200 zł

You have Successfully Subscribed!