Wygodne przechowywanie opon i kół samochodowych:

Duża cześć polskich kierowców dwa razy w roku wymienia opony. Nieużytkowane opony letnie lub zimowe trzeba jednak jakoś przechować. Zazwyczaj po wizycie u wulkanizatora opony pakowane są do foliowych worków – jednak czy jest to najlepszy sposób przechowywania opon letnich i zimowych? Moim zdaniem nie (zapraszam do obejrzenia galierii poniżej).

Wypróbowałem pokrowce na opony sezonowe firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK i stwierdzam, że przechowywanie opon samochodowych w ten sposób ma liczne zalety. Po pierwsze opony w pokrowcach “prezentują” się znacznie lepiej niż w foliowych workach. Po drugie, przenoszenie opon w pokrowcu jest wygodniejsze (pokrowiec dzięki gumie dobrze przylega do opony). Po trzecie przechowywanie opon w pokrowcach jest ekologiczne, gdyż pokrowce są wielkrotnego użytku (worki foliowe mogą się potargać lub podziurawić a potem “trafić do kosza”). Aby przejść do sklepu z pokrowcami na opony KEGEL-BŁAŻUSIAK kliknij przycisk poniżej:

Zapisz się do Newslettera
i odbierz rabat 10zł

 

Co zyskujesz?

- 10 zł na pierwsze zakupy
- dostęp do unikalnych ofert
- możliwość wcześniejszego skorzystania z promocji
- informacje o nowościach w sklepie

 

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje cały asortyment sklepu, za wyjątkiem produktów będących w promocji i jest ważny przy zakupach za min. 200 zł

You have Successfully Subscribed!