Bluza kucharska na guziki – dlaczego warto?

O wypadek w kuchni nie trudno. Na kucharza w czasie pracy może wylać się wrzątek lub gorący olej a w najgorszym wypadku jego ubranie może się zapalić. Z tego powodu postanowiliśmy przetestować jedną z bluz kucharskich dostępnych w naszej ofercie (patrz film poniżej).

Wszystkie oferowane przez nas bluzy kucharskie posiadają guziki lub napy umożliwiające błyskawiczne ściągniecie bluzy w razie zagrożenia. Ponadto posiadają specjalny fason, który zapewnia lepszą ochronę klatki piersiowej i brzucha. Materiał zachodzi na siebie, dzięki czemu kucharza chroni nie jedna ale dwie warstwy materiału (jest to szczegolnie przydatne w przypadku gorących płynów). Kliknij przycisk poniżej aby przejść do sklepu:

Bluzy Kucharskie Kegel Błażusiak:

W naszej ofercie znajdują się bluzy kucharskie produkowane przez polską firmę KEGEL-BŁAŻUSIAK. Posiadają one elegancki fason zapewniający profesjonalny wygląd w pracy oraz komfort użytkowania. Ponadto szyte są z wysokiej jakości materiałów, które zwiększają żywotność odzieży.

Każda bluza kucharska na specjalne zamówienie może zostać ozdobiona haftem: imiennymlogo restauracji, hotelu lub flagami.

Film: Bluza kucharska – czy wiesz jakie pełni funkcję?

Film: Jak szybko ściągnąć bluzę kucharską?

Zapisz się do Newslettera
i odbierz rabat 10zł

 

Co zyskujesz?

- 10 zł na pierwsze zakupy
- dostęp do unikalnych ofert
- możliwość wcześniejszego skorzystania z promocji
- informacje o nowościach w sklepie

 

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje cały asortyment sklepu, za wyjątkiem produktów będących w promocji i jest ważny przy zakupach za min. 200 zł

You have Successfully Subscribed!