Bluzy robocze Kegel Błażusiak:

Bluza robocza KEGEL-BŁAŻUSIAK zaprojektowana została tak aby spełniała wszystkie cechy jakich oczekuje się od odzieży roboczej czyli: wygody użytkowania, wytrzymałości i eleganckiego wyglądu.

Bogata oferta pozwala wybrać bluzę roboczą dostosowaną do indywidualnych potrzeb użytkownika. Posiadamy wiele wzorów bluz wykonanych z różnych materiałów w atrakcyjnych cenach. Oto przykładowe bluzy robocze dostępne w naszym sklepie internetowym:

Wygodne i wytrzymałe:

Ważną cechą, która charakteryzuje bluzy robocze polskiego producenta jest przede wszystkim wygoda i komfort użytkowania, który jest niezbędny w czasie pracy. Zadaniem bluzy roboczej jest również ochrona użytkownika i jego spodniej odzież przed pobrudzeniem i przetarciami (w tym celu zastosowano dodatkowe wzmocnienia i odpowiednie materiały). Zwrócono również uwagę na fason bluz roboczych, gdyż eleganckie wzornictwo zapewnia profesjonalny wygląd w pracy. Oto przykładowe bluzy robocze dostępne w naszym sklepie internetowym:

Zapisz się do Newslettera
i odbierz rabat 10zł

 

Co zyskujesz?

- 10 zł na pierwsze zakupy
- dostęp do unikalnych ofert
- możliwość wcześniejszego skorzystania z promocji
- informacje o nowościach w sklepie

 

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje cały asortyment sklepu, za wyjątkiem produktów będących w promocji i jest ważny przy zakupach za min. 200 zł

You have Successfully Subscribed!