Profesjonalne obuwie robocze:

Zapraszamy do obejrzenia filmu na którym można zobaczyć półbuty robocze CARGO w całej swojej okazałości (film znajduje się pod artykułem).

Półbuty CARGO to nowoczesne obuwie robocze dla profesjonalistów. Wyprodukowane przez polskiego producenta – firmę KEGEL-BŁAŻUSIAK charakteryzuje się wygodą użytkowania, eleganckim wyglądem i dużym wysokim bezpieczeństwa.

Obuwie wykonane jest z miękkiej skóry nubukowej. Podszewki zrobiono z oddychającego, odpornego na ścieranie materiału. Półbuty CARGO zabezpieczają palce stóp przed uderzeniem o sile do 200J. Buty są odporne na oleje, benzynę i rozpuszczalniki organiczne.

Dodatkowo obuwie posiada w części piętowej absorber pochłaniający energię. Zastosowanie kompozytowych podnosków sprawia, że obuwie jest lżejsze a przez to bardziej komfortowe w użytkowaniu. Aby odwiedzić nasz sklep z obuwiem i odzieżą roboczą kliknik przycisk poniżej:

Zapisz się do Newslettera
i odbierz rabat 10zł

 

Co zyskujesz?

- 10 zł na pierwsze zakupy
- dostęp do unikalnych ofert
- możliwość wcześniejszego skorzystania z promocji
- informacje o nowościach w sklepie

 

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje cały asortyment sklepu, za wyjątkiem produktów będących w promocji i jest ważny przy zakupach za min. 200 zł

You have Successfully Subscribed!