Wygodny i bezpieczny transport psa:

Transport psa w samochodzie może sprawiać duże problemy oraz  stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa w czasie jazdy. Z tego powodu firma KEGEL-BŁAŻUSIAK opracowała specjalne pokrowce samochodowe dla psa (nazywane również matami samochodowymi dla psa).

Mata dla psa do samochodu pełni kilka praktycznych funkcji. Po pierwsze chroni przewożonego psa przed potłuczeniem w czasie jazdy i zwiększa wygodę jego podróżowania. Po drugie specjalna budowa pokrowca dla psa sprawia, że nie może przejść na przednie siedzenie co zwiększa bezpieczeństwo (przewożenie zwierzęcia na przednim fotelu może ograniczać widoczność i naszą koncentracje). Inną zaletą mat do samochodu dla psa jest to, że zdecydowanie ograniczają brudzenie tapicerki przez sierść i brudne łapy zwierzaka.

W naszej ofercie znajdują się dwa pokrowce samochodowe dla psa polskiego producenta. Pierwszy wykonany jest z wodoodpornej skóry ekologicznej a drugi z mocnego materiału poliestrowego. Oba posiadają bardzo prosty system montażu w oparciu o przednie i tylne zagłówki.

Pokrowce można wykorzystać również do przewożenia różnych przedmiotów, które mogą  zabrudzić tapicerkę tylnej kanapy.

 

pokrowiec samochodowy dla psa

pokrowce samochodowe dla psa

Zapisz się do Newslettera
i odbierz rabat 10zł

 

Co zyskujesz?

- 10 zł na pierwsze zakupy
- dostęp do unikalnych ofert
- możliwość wcześniejszego skorzystania z promocji
- informacje o nowościach w sklepie

 

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje cały asortyment sklepu, za wyjątkiem produktów będących w promocji i jest ważny przy zakupach za min. 200 zł

You have Successfully Subscribed!