POKROWCE SAMOCHODOWE KEGEL-BŁAŻUSIAK

Firma KEGEL-BŁAŻUSIAK jest wiodącym producentem pokrowców samochodowych w Polsce. Produkty tej marki wyróżniają się najwyższą jakością wykonania o czym świadczy otrzymany po raz kolejny ZŁOTY LAUR KLIENTA w 2012 roku. Lata doświadczenia i coraz doskonalszy asortyment sprawia, że pokrowce marki KEGEL-BŁAŻUSIAK można określić mianem prawdopodobnie najlepszych pokrowców samochodowych w Polsce. Oto 8 powodów dla których warto zainwestować w pokrowce polskiego producenta:

1. Ochrona oryginalnej tapicerki przed zniszczeniem:

Pokrowce zasłaniają oryginalną tapicerkę samochodu chroniąc ją  przed zabrudzeniem, przecieraniem i zniszczeniem (w szczególności fotele kubełkowe, które są najbardziej narażone na przetarcia). Dzięki pokrowcom na fotele samochodowe, oryginalna tapicerka naszego samochodu zostanie przez dłuższy czas w dobrym stanie.

2. Zmiana/odświeżenie wnętrza samochodu:

Pokrowce samochodowe stanowią bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które pragną uatrakcyjnić wnętrze swojego auta. Duża ilość fantastycznych wzorów i kolorów daje ogromne możliwości.  Do wyboru są pokrowce o standardowej stylistyce nawiązującej do oryginalnej tapicerki samochodu albo nadające autu sportowego charakteru. Dzięki pokrowcom stare wnętrze i monotonna tapicerka nabierze świeżości i zmieni się nie do poznania.

3. Nawet 24 miesiące gwarancji!

To co dodatkowo wyróżnia pokrowce samochodowe polskiego producenta to wysoka klasa materiałów z których są wykonane. Pokrowce na siedzenia samochodowe z najnoweszej serii posiadają 24 miesięczną gwarancję i są wykonane z najwyższej klasy tkaniny obiciowej (odpornego na przecieranie, rozrywanie i piling weluru). Materiał posiada bardzo dobrą trwałość kolorów.

4. Komfort podróżowania:

W przypadku pokrowców liczy się nie tylko ich wygląd oraz funkcjonalność ale i wygoda z ich korzystania. Pokrowce do aut polskiej firmy posiadają specjalną piankę PUR, która zapobiega przesuwaniu się pokrowców w czasie jazdy co sprawia, że są wygodne. Ponadto pokrowce łatwo utrzymać czystości, gdyż można je wyprać zgodnie z informacją na metce informacyjnej.

5. Pokrowce do różnych modeli samochodów:

Przedsiębiorstwo KEGEL-BŁAŻUSIAK produkuje miarowe pokrowce do najróżniejszych marek samochodów (osobowych, Vanów i dostawczych). Każdy pokrowiec ma dokładny spis marek i modeli aut do których pasuje. Dzięki temu w łatwy sposób można dobrać pokrowce, które będą najlepiej wyglądać w samochodzie.

6. Bezpieczne pokrowce samochodowe:

KEGEL-BŁAŻUSIAK oferuje pokrowce samochodowe Air Bag przystosowane do foteli wyposażonych w boczne poduszki powietrzne. Takie pokrowce muszą przejść specjalne badania i mieć odpowiednie certyfikaty. Pokrowce na siedzenia samochodowe  firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK przeszły obowiązkowe testy i otrzymały certyfikat PIMOT co oznacza, że spełniają wymagane standardy bezpieczeństwa.

7. Funkcjonalność i dopasowanie do foteli:

Niezwykle istotną kwestią w przypadku pokrowców samochodowych jest ich funkcjonalność. Jeśli samochód posiada dzieloną kanapę to pokrowce polskiego producenta pozwalają na jej składanie. Ponad to jeśli auto wyposażone jest w podłokietniki to pokrowce posiadają specjalne otwory umożliwiające ich używanie.

 

8. Instrukcja zakładania pokrowców:

Aby ułatwić zakładanie pokrowców samochodowych, zespół sklepu internetowego pokrowce.fryda.com.pl opracował dokładną instrukcję zakładania pokrowców. Jest ona dostępna na oficjalnej stronie sklepu albo blogu. Teraz, zamówione u nas pokrowce samochodowe KEGEL-BŁAŻUSIAK założysz sprawniej i  lepiej. Pokrowce samochodowe dostarczamy na terenie całej Polski w tym do największych miast: Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Gdańsk,  Szczecin, Gdynia, Radom, Tarnów, Rzeszów.

Translate »