Osłony przeciwszronowe WINTER

Osłona przeciwszronowa na przednią szybę samochodu (popularnie nazywana również matą na szybę lub matą antyszronową) to fantastyczne rozwiązanie dla osób, które nie mogą zimą garażować swojego samochodu lub nie lubią i nie mają czasu na skrobanie szyby. Osłony przeciwszronowe Winter chronią szybę zaparkowanego samochodu przed osadzającym się na niej szronem, śniegiem i lodem (dzięki czemu omija nas stanie na zimnie i skrobanie szyby). Dzięki nim łatwo usuniesz również śnieg z szyby 🙂

Jeśli nie chcesz więcej skrobać szyby samochodowej to odwiedź nasz sklep internetowy – tutaj znajdziesz osłonę w odpowiednim rozmiarze do Twojego samochodu:

5 zalet osłon przeciwszronowych:
.

  • To  działa! Osłony Winter skutecznie chronią szybę przed zamarzaniem i zapobiegają osadzaniu się na szybie szronu i lodu.
  • Oszczędza czas i zdrowie: nie musisz stać na mrozie i skrobać przednią szybę lub odśnieżać ją za pomocą miotły, wystarczy że zdejmiesz osłonę z szyby.
  • Nie rysuje szyby w przeciwieństwie do skrobaczek samochodowych.
  • Estetycznie wygląda – kosztuje niewiele a zabezpiecza i wygląda lepiej niż karton lub koc położony na szybę.
  • Bardzo łatwo i szybko się ją zakłada – wystarczy założyć na szybę i przytrzasnąć drzwiami.

Opinie Klientów:

Dostępne w naszym sklepie osłony przeciwszronowe WINTER to zimowy bestseller, który pokochali nasi Klienci. Co roku otrzymujemy same pozytywne opinie od zadowolonych użytkowników, którym maty przeciwszronowe ułatwiły przygotowanie samochodu do jazdy po mroźnej nocy lub długim postoju na parkingu w zimie. Oto niektóre opinie na temat osłon Winter (wszystkie opinie znajdziesz na stronie każdego produtku w zakładce “Opinie o produkcie”):

Jaki rozmiar wybrać?

Osłony przeciwszronowe dostępne są w 6 rozmiarach (3 modele na przednią szybę oraz 3 modele na przednią i boczne szyby oraz lusterka). Aby dobrać odpowiedni rozmiar wystarczy zmierzyć wysokość i szerokość przedniej szyby w swoim samochodzie a następnie porównać z podanym przez nas rozmiarem osłony. Nie przejmuj się jeśli osłona jest trochę za duża lub za mała – najważniejsze jest aby dobrze przylegała do szyby (w razie wątpliwości zawsze możesz się z nami skontaktować). Oto dostępne rozmiary:

Osłony na przednią szybę:

Osłony na przednią i boczne szyby oraz lusterka:

Jak zakładać osłonę przeciwszronową?

Jedną z największych zalet osłon na szybę Winter jest bardzo prosty i szybki w montaż (koniecznie zobacz film). Założenie osłony nie zajmuje dużo czasu, dzięki czemu chce się jej używać.

Osłonę antyszronową Winter mocuje się poprzez przytrzaśnięcie drzwiami (zapewnia to dobre przyleganie maty do szyby oraz zabezpiecza przed jej kradzieżą). Osłonę na przednią i boczne szyby oraz lusterka zaczepia się dodatkowo o felgi za pomocą specjalnych naciągów. 

Poniżej dwie dokładne instrukcje, które pokazują krok po kroku jak założyć matę antyszronową na przednią szybę. 

1. Osłona na przednią szybę Winter i Winter Van Delivery:

zakładanie osłony przeciwszronowej

 2. Osłona zasłaniająca dodatkowo boczne szyby i lusterka:

zakładanie osłony przeciwszronowej

Warto wiedzieć:

Klasyczne skrobaczki rysują szybę co ma duży wpływ na pogorszenie widoczności kierowcy (szczególnie w nocy). Dzięki zastosowaniu osłon na szybę samochodu nie musimy używać skrobaczki a szyba pozostanie dłużej w dobrym stanie. Uwagę na tą kwestię zwrócono w czasopiśmie Auto Świat:

Mata antyszronowa Auto Swiat

Ponadto osłony przeciwszronowe Kegel-Błażusiak wykonane są z mocnego materiału SPUNBOND (produkt wielosezonowy), który dostępny jest w praktyczny czarnym kolorze. Materiał ten posiada dobre właściwości eksploatacyjne, co zapewnia trwałość i długi okres użytkowania maty.

Zapisz się do Newslettera
i odbierz rabat 10zł

 

Co zyskujesz?

- 10 zł na pierwsze zakupy
- dostęp do unikalnych ofert
- możliwość wcześniejszego skorzystania z promocji
- informacje o nowościach w sklepie

 

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje cały asortyment sklepu, za wyjątkiem produktów będących w promocji i jest ważny przy zakupach za min. 200 zł

You have Successfully Subscribed!