Koszulki Samochodowe KEGEL-BŁAŻUSIAK

Na rynku dostępnych jest bardzo wiele koszulek samochodowych. Jednym z ich wiodących producentów jest polska firma KEGEL-BŁAŻUSIAK. Produkuje ona koszulki do samochodów osobowych i dostawczych a jej wyroby odznaczają się wysoką jakością wykonania (firma kilkukrotnie uzyskała złoty Laur Klienta w kategorii pokrowce samochodowe). Oto koszulki jakie możesz znajdziesz w naszej ofercie:

Koszulki do samochodów osobowych:

Shirt Cotton to koszulki samochodowe wykonane w 100% z bawełny podlaminowanej specjalną pianką PUR, która zapobiega przesuwaniu się koszulek w trakcie jazdy. Zaletą bawełnianych koszulek samochodowych jest duży komfort użytkowania oraz to, że się nie elektryzują. Montaż koszulek samochodowych jest bardzo prosty. Kegel-Błażusiak oferuje koszulki do samochodów w 8 różnych kolorach: żółtym, czerwonym, niebieskim, zielonym, popielatym, grafitowym, czarnym i granatowym. Istnieje możliwość zakupu koszulek na same przednie fotele lub tylną kanapę oraz kompletu.

Koszulki do samochodów dostawczych:

Koszulki Van Delivery to specjalna seria bawełnianych koszulek samochodowych przystosowanych do foteli busów i aut dostawczych (pasują na fotel kierowcy i podwójną kanapę pasażera). Do wyboru w czterech kolorach: czarnym, popielatym, niebieskim i czerwonym.

Koszulka na pojedynczy fotel:

Koszulka Singlet na jeden przedni fotel samochodowy to najnowsza propozycja dla kierowców. Idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zabezpieczyć jeden fotel w swoim samochodzie. Koszulka samochodowa dostępna jest w pięciu kolorach: popielatym, grafitowym, czarnym, czerwonym i żółtym.

Podsumowanie:

Koszulki na siedzenia samochodowe firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK produkowane są w Polsce z materiałów o bardzo dobrych właściwościach eksploatacyjnych. Zamówienia realizujemy na terenie całej Polski w tym do największych miast: Warszawa, Katowice, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Kraków, Szczecin, Gdynia, Tarnów, Radom, Rzeszów.

Translate »