DYWANIKI SAMOCHODOWE

W ofercie sklepu internetowego pokrowce.fryda.com.pl znajdiesz markowe dywaniki samochodowe polskiego producenta firmy Schmidt. Posiadamy bogatą ilość wzorów wykonanych z różnych materiałów: dywaniki gumowe, dywaniki welurowe i dywaniki gumowo-welurowe. Jeśli chcesz zmienić dywaniki samochodowe w swoim aucie to teraz masz znacznie więcej możliwości!

Dywaniki samochodowe – zalety?

Dlaczego warto mieć w aucie dywaniki samochodowe? Jest kilka powodów – po pierwsze – zabezpieczają one podłogę auta przed zabrudzeniem i zniszczeniem. Po drugie – pięknie wykonane mogą nadać wnętrzu auta przytulnego wyglądu. Po trzecie łatwiej je wyczyścić niż podłogę w samochodzie (można je wyjąć i opłukać a potem wysuszyć). Wybierając dywaniki do samochodu warto się zastanowić dokładniej jaki materiał wybrać – welur czy gumę (decyzja uzależniona powinna być od tego w jakim klimacie mieszkasz i w jaki sposób używasz samochodu).

Gumowe dywaniki samochodowe:

Dywaniki wykonane z gumy są bardzo praktyczne i doskonale sprawdzają się przez cały rok. Szczególnie przydają się jesienią i zimą kiedy na dworze pada i do samochodu wnosimy wiele zabrudzeń takich jak błoto i śnieg. Ponadto guma jest wodoodporna, dzięki czemu zabezpiecza ona podłogę w samochodzie przed zamoczeniem (jest również bardzo łatwa w czyszczeniu – wystarczy przepłukać ją wężem ogrodowym lub myjką wysoko ciśnieniową). Dywaniki dostępne w naszym sklepie posiadają odpowiednią strukturę, która zbiera wodę, pył, piasek i inne zanieczyszczenia które wnoszone są do samochodu.

Welurowe dywaniki samochodowe:

Największą zaletą dywaników samochodowych wykonanych z weluru jest bardzo elegancki i przytulny wygląd (świetnie wyglądają we wnętrzu auta). Ponadto takie dywaniki dobrze osłaniają podłogę samochodu przed pobrudzeniem przez większą część roku (na zimę polecamy jednak gumowe dywaniki do samochodu). Dywaniki dostępne w naszym sklepie wykonane są z wykładziny dywanowej o wysokiej odporności i trwałości barw. Dodatkowo posiadają wzmocnienie w miejscach najbardziej narażonych na przecieranie przez buty.

Dywaniki samochodowe marki Schmidt:

Dobrze wiedzieć, że oferowane przez nas dywaniki są odporne na wysoką i niską temperaturę. Mają, więc dobre właściwości eksploatacyjne. Ma to ogromne znaczenie dla komfortu jazdy kierowcy i pasażerów. Firma Schmidt daje możliwość zakupu dywaników w postaci: samych przodów, samych tyłów, kompletu. Dywaniki samochodowe łatwo  dopasować do podłogi w aucie (możliwość dokładne dopasowania dzięki dodatkowym rowkom wzdłuż których przycinamy dywaniki). Ponadto producent wyposażył wszystkie dywaniki w szczegółową listę modeli samochodów do których pasują.

To co jeszcze wyróżnia dywaniki do aut firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK to nie tylko dobra jakość i elegancki design ale i praktyczne rozwiązania.  Dywaniki posiadają na przykład specjalne kolce, które ograniczają ich przesuwanie się w czasie jazdy autem co sprawia, że nie przeszkadzają w użytkowaniu. Zamówione w naszym sklepie dywaniki samochodowe dostarczamy na terenie całej Polski w tym do największych miast: Katowice, Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Kraków, Gdynia, Radom, Tarnów, Rzeszów.

Translate »