PRAKTYCZNE AKCESORIA SAMOCHODOWE

Lubisz praktyczne rozwiązania? W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele przydatnych akcesoriów samochodowych, które uczynią wnętrze Twojego auto bardziej funkcjonalnym lub pomogą rozwiązać konkretny problem. W naszej ofercie znajdziesz np. torby do bagażnika, maty antypoślizgowe, pokrowce ochronne, organizery, pokrowce, dywaniki i wieszaki samochodowe.

Zdecydowana większość akcesoriów to produkty polskiej marki KEGEL-BŁAŻUSIAK, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania.  Zobacz co może Ci się przydać! Wszystkie akcesoria samochodowe dostępne są na naszej stronie – z pewnością znajdziesz coś interesującego i przydatnego dla Siebie. Dostawa zamówionego towaru możliwa nawet w 24 godziny!

Życie staje się łatwiejsze!

Nie wiesz jak przewieźć brudny bagaż albo przechować opony? A może nie masz, gdzie powiesić kurtki w samochodzie? Wszystkie te problemy można bardzo łatwo rozwiązać stosując markowe akcesoria samochodowe marki Kegel-Błażusiak. Akcesoria znajdują wiele zastosowań – po pierwsze ułatwiają codzienną eksploatację samochodu (np. wieszak samochodowy). Po drugie chronią fotele przed zabrudzeniem tak jak np. pokrowiec do przewozu psa. Po trzecie pomagają w przewożenie bagażu (torba do bagażnika). Wszystkie produkty doskonale spełniają swoje funkcje.

Ponadto akcesoria do samochodu produkcji krajowego producenta cechują się solidnym wykonaniem. Zrobione są z wytrzymałych materiałów zapewniających dłuższy okres użytkowania. Co istotne posiadają elegancki design, dzięki czemu dobrze prezentują się w aucie. Są uniwersalne – można używać ich praktycznie we wszystkich modelach samochodów.

Akcesoria, które są wygodne i proste w obsłudze:

Firma Kegel-Błażusiak dba o to aby zakładanie akcesoriów samochodowych było bardzo proste i nie zajmowało wiele czasu bez względu na to czy jest to osłona przeciwszronowa na szybę, pokrowiec do przewozu psa czy wieszak samochodowy. Wiemy, że produkt, który jest wygodny w obsłudze często i chętnie się używa.

 

Akcesoria, które pomagają w pracy:

Osobną kategorią akcesoriów samochodowych są produkty przeznaczone dla warsztatów samochodowych takie jak np. pokrowce ochronne na: fotel, błotnik, koło zapasowe, podłogę, kierownicę i przód samochodu.

Bo bezpieczeństwo jest najważniejsze:

Wiedząc, że bezpieczeństwo w podróży jest najważniejsze, rozszerzyliśmy naszą ofertę o produkty, które są wręcz niezbędne w samochodzie: apteczka samochodowa (norma DIN 13164), lina holownicza czy proszkowa gaśnica samochodowa.

Podsumowanie:

Poza akcesoriami samochodowymi na naszej stronie znajdziesz markowe pokrowce i dywaniki samochodowe. Akcesoria samochodowe dostarczamy na terenie całej Polski w tym do największych miast: Katowice, Wrocław, Warszawa,  Kraków, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Gdynia, Radom, Rzeszów, Tarnów.

Translate »