Pokrowce i akcesoria samochodowe KEGEL-BŁAŻUSIAK

Wszystko czego potrzebujesz do samochodu:

Firma KEGEL-BŁAŻUSIAK produkuje pokrowce samochodowe i akcesoria w tym: pokrowce na fotele samochodowe, pokrowce koszulki, pokrowce ochronne i serwisowe, pokrowce sportowedywaniki samochodowe i inne akcesoria samochodowe

Pokrowce samochodowe marki KEGEL-BŁAŻUSIAK odznaczają się wysoką jakością wykonania o czym świadczyć może otrzymany po raz kolejny ZŁOTY LAUR KLIENTA 2012. Ponadto pokrowce na fotele z airbag  takie jak np. pokrowce arrow, sport line airbag czy pokrowce koszulki airbag spełniają ważne standardy bezpieczeństwa, gdyż są przystosowane do foteli wyposażonych w boczne poduszki powietrzne (posiadają certyfikat PIMOT).

Markowe pokrowce samochodowe:

Polska firma wytwarza pokrowce na przednie fotele samochodowe i tylną kanapą dzięki czemu można zakupić cały komplet lub osobne pokrowce na przód lub tył. Dotyczy to najnowszych serii: pokrowce samochodowe Perun, pokrowce samochodowe Scotland oraz pokrowce Helios, Mars i Elegance. Ponadto pokrowce z tej kolekcji posiadają 24 miesięczna gwarancję!

Masz wybór!

Pokrowce samochodowe stanowią bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które chcą uatrakcyjnić i zmienić wnętrze swojego auta. Ogromna ilość różnych wzorów i kolorów daje duże możliwości.  Do wyboru są pokrowce o standardowej stylistyce (pokrowce Atlanticpokrowce Expansepokrowce Preiswertpokrowiec Van Delivery) lub nadającego autu sportowego charakteru (pokrowce Arrow, pokrowce Spor Line, pokrowce Dynamik). Dzięki naszym pokrowcom stare wnętrze lub nudna tapicerka samochodu zmieni się nie do poznania.

Ochrona oryginalnej tapicerki przed zniszczeniem:

Zaletą pokrowców samochodowych jest to, że chronią oryginalną tapicerkę samochodu przed pobrudzeniem i przecieraniem, dzięki czemu wnętrze samochodu pozostanie przez dłuższy czas w dobrym stanie. Dodatkowo pokrowce do aut polskiej firmy są bardzo funkcjonalne (możliwość założenia na dzieloną tylną kanapę). Dodatkowo wszystkie pokrowce samochodowe zostały podlaminowane specjalną piankę PUR, która zapobiega ich przesuwaniu się w trakcie jazdy. Ponadto pokrowce łatwo utrzymać czystości (można je wyprać zgodnie z informacją na metce).

Nie tylko pokrowce:

Akcesoria do wnętrza samochodu KEGEL-BŁAŻUSIAK tak jak i pokrowce wykonane są starannie i solidnie. Wśród najbardziej polecanych znajdują się: osłona przeciwszronowa na szybę samochodu Winter, mata antypoślizgowa Kontra, skóra na kierownicę, mata podwyższająca Napoleon, poduszka podróżna itp.

Wszystkie wymienione powyżej artykuły znaleźć można na stronie naszego sklepu internetowego fryda.com.pl lub tutaj: pokrowce na allegro.

Translate »