Pierwsze Gastronomiczne Targi Edukacji i Pracy:

Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich młodych adeptów sztuki gotowania na Pierwsze Gastronomiczne Targi Edukacji i Pracy, które odbędą się 16 maja 2014 w Hotel & Restauracja Marysin Dwór (Katowice Załęże, ul. Pukowca 17A). Zaczynamy o godzinie 9:00.

Gastronomiczne Targi Edukacji i Pracy to świetna okazja dla młodych ludzi, którzy wiążą swoją przyszłość z gastronomią aby skorzystać z doświadczenia profesjonalistów. W czasie targów będzie można uzyskać cenne informacje związane z wyborem odpowiedniej szkoły a nawet zapoznać się z ofertami pracy i porozmawiać o rozwoju przyszłej kariery zawodowej!

Zachęcamy wszystkich (zarówno wystawców jak i gości) do odwiedzenia naszego stoiska, gdzię będzie można zobaczyć profesjonalną odzież gastronomiczną polskiej firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK! Planowany jest również pokaz mody gastronomicznej na którym pokażemy wybrane produkty z naszej bogatej kolekcji.

Zapisz się do Newslettera
i odbierz rabat 10zł

 

Co zyskujesz?

- 10 zł na pierwsze zakupy
- dostęp do unikalnych ofert
- możliwość wcześniejszego skorzystania z promocji
- informacje o nowościach w sklepie

 

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje cały asortyment sklepu, za wyjątkiem produktów będących w promocji i jest ważny przy zakupach za min. 200 zł

You have Successfully Subscribed!