Ogrodniczki robocze Kegel Błażusiak:

Szukasz dobrych spodni roboczych ogrodniczek? Koniecznie zajrzyj na naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz ich szeroki wybór. Posiadamy wytrzymałe ogrodniczki robocze wykonane zarówno z mieszanki (poliester – bawełna) jak również zrobione w 100% z bawełny. Duży wybór wzorów, kolorów i materiałów sprawią, że każdy znajdzie ogrodniczki dostosowane do indywidualnych preferencji.

Dlaczego warto wybrać ogrodniczki do pracy?

Dlaczego niektórzy wolą spodnie robocze ogrodniczki zamiast zwykłych spodni do pasa? Po pierwsze wysoko podniesiony karczek stanowi dodatkową ochronę przed pobrudzeniem lub uszkodzeniem spodniej odzieży.

Innym argumentem jest wygoda – w czasie schylania i wykonywania różnych czynności koszulka nie wypada z ogrodniczek tak jak może mieć to miejsce w przypadku spodni.

Ponadto ogrodniczki robocze stanowią dodatkową osłonę w czasie chłodniejszych dni, gdyż zasłaniają niektóre partie ciała powyżej pasa. Są również osoby, którym bardziej odpowiada regulacja spodni za pomocą elastycznych gumek zamiast klasycznego paska, który może uciskać użytkownika w czasie pracy.

spodnie robocze ogrodniczki

Profesjonalne ogrodniczki robocze KEGEL-BŁAŻUSIAK

Zapisz się do Newslettera
i odbierz rabat 10zł

 

Co zyskujesz?

- 10 zł na pierwsze zakupy
- dostęp do unikalnych ofert
- możliwość wcześniejszego skorzystania z promocji
- informacje o nowościach w sklepie

 

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje cały asortyment sklepu, za wyjątkiem produktów będących w promocji i jest ważny przy zakupach za min. 200 zł

You have Successfully Subscribed!