ODZIEŻ MEDYCZNA

Kolekcja MEDICAL-LINE to seria profesjonalnej odzieży medycznej polskiej firmy Kegel Błażusiak ceniona ze względu na swoją jakość przez lekarzy, pracowników szpitali, przychodni lekarskich, prywatnych klinik i gabinetów, aptek, firm farmaceutycznych itp. Kolekcja obejmuje szeroki asortyment od bluz i spodni medycznych przez fartuchy aż po obuwie profilaktyczne. Dlaczego warto wybrać odzież polskiego producenta?

1. Komfort nawet po wielu godzinach dyżuru lub pracy:

Ubranie w którym pracuje lekarz musi zapewniać wygodę nawet po wielu godzinach pracy. Aby osiągnąć taki rezultat odzież medyczna Kegel Błażusiak nie tylko wykonana jest z najwyższej jakości tkanin (w tym z wykorzystaniem włókna nowej generacji Tencel) ale również posiada odpowiednią gramaturę materiału, która sprawia, że przepuszcza ona powietrze. Bardzo ważny jest specjalny fason ubrań zapewniający swobodę ruchów, która jest niezwykle istotna w przypadku pracy z pacjentem.

2. Profesjonalny wygląd w oczach pacjentów lub klientów:

Wygoda to nie wszystko, w pracy lekarzy równie ważny jest profesjonalny i elegancki wygląd. Dlatego nasza kolekcja obejmuje dużą ilość atrakcyjnych wzorów zaprojektowanych według najnowszych trendów. Poza klasyczną białą odzieżą medyczną posiadamy również ubrania medyczne w takich kolorach jak błękitny, granatowy, łososiowy i niebieski. Co jakiś czas pojawiają się nowe konfekcje dlatego warto regularnie odwiedzać naszą stronę internetową.

3. Ubranie, które wytrzyma wiele cyklów prania:

Odzież z kolekcji MEDICAL-LINE można wielokrotnie prać bez obaw o utratę jej właściwości. W ubraniach zastosowano nierdzewne napy zamiast guzików, które są od nich zdecydowanie wytrzymalsze i nie urywają się w trakcie prania. Ponad to odzież marki Kegel Błażusiak jest łatwiejsza w prasowaniu dzięki zastosowaniu wykończenia ant-mnącego.

Kolekcja:

Jesteś lekarzem, który prowadzi swój gabinet lub pracuje w szpitalu? A może dyrektorem dużej placówki medycznej? Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych jak również małe i duże firmy/szpitale. Zamówioną odzież jesteśmy w stanie dostarczyć nawet w 24h od złożenia zamówienia. Powtarzalność modeli i rozmiarów oraz wygodna platforma zakupowa ułatwia ponowne złożenie zamówienia. Przejdźmy jednak do tego na najważniejsze czyli co znajdziesz w naszej kolekcji:

Spodnie medyczne:

Oferujemy spodnie medyczne dla lekarzy, pielęgniarek i personelu medycznego (modele męskie, damskie i unisex) w różnych wzorach i kolorach. Poza klasycznymi modelami z kieszeniami lub bez posiadamy również spodnie medyczne bojówki i spodnie medyczne 3/4.

Bluzy medyczne:

Tutaj oferta również jest bardzo duża. Do wyboru są bluzy medyczne męskie i damskie z długim i krótkim rękawem, bluzy medyczne typu serek oraz tuniki medyczne.

Fartuchy medyczne:

Wśród fartuchów znaleźć można klasyczne fartuchy lekarskie w kolorze białym jak i fartuchy laboratoryjne wykonane z bawełny oraz fartuchy medyczne damskie w różnych kolorach i kontrastowymi lamówkami.

Suknie i spódnice medyczne:

Specjalna kolekcja odzieży medycznej dla kobiet obejmuje suknie i spódnice w różnej długości i kolorach:

Obuwie medyczne:

Wygodne obuwie medyczne to podstawa – do wyboru: obuwie profilaktyczne, klapki piankowe EVA, sandały oraz drewniaki i pantolety zdrowotne.

Inne:

Poza standardową odzieżą medyczną na naszej stronie internetowej znajdziesz również praktyczne koszulki t-shirt, koszulki polo, polary, skarpety itp. które stanowią doskonałe uzupełnienie ubrania medycznego dla lekarzy, pielęgniarek i pracowników medycznych.

Dostawa:

Odzież medyczną dostarczamy na terenie całej Polski w tym do największych miast: Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Poznań, Radom, Tarnów, Rzeszów, Gdynia.

Translate »