ODZIEŻ HACCP

HACCP-LINE to seria profesjonalnej odzieży HACCP dla pracowników firm produkujących, przetwarzających i dystrybuujących żywność. Ubrania HACCP marki KEGEL-BŁAŻUSIAK spełniają wymogi związane z odzieżą używaną w przemyśle spożywczym. W skład kolekcji wchodzą m.in.: fartuchybluzyspodnie, kurtki, obuwie, czapkifurażerki. Od lat współpracujemy z firmami zajmującymi się produkcją i przetwórstwem żywności – nasze doświadczenie oraz dostęp do jednego z największych magazynów z odzieżą do pracy w Polsce pozwala dostarczyć odpowiednia odzież HACCP dla pracowników nawet największych zakładów w 24 godziny! A oto najważniejsze cechy, którymi wyróżnia się odzież polskiego producenta:

1. Bezpieczna – spełnia wymogi HACCP:

 

Odzież została zaprojektowana tak aby spełniać wymogi i normy HACCP, które są niezwykle istotne w przemyśle spożywczym. Ubrania posiadają odpowiednią konstrukcję (nie mają np. kieszeni zewnętrznych) i kolor (biały, błękitny, seledynowy).

 2. Trwała i ekonomiczna:

 

Oferowaną przez nas odzież HACCP polskiej firmy można wielokrotnie prać bez obaw o utratę przez nią swoich właściwości – dzięki zastosowaniu najwyższej jakości tkaniny Klopman, charakteryzuje się ona bardzo niską kurczliwością i nie poddaje efektowi pilingu. Długi okres użytkowania odzieży to nie tylko wygoda ale i oszczędność. Ubrania marki KEGEL-BŁAŻUSIAK wykonane z tkaniny Klopman są również bardzo funkcjonalne – posiadają wykończenie anty-mnące ułatwiające prasowanie i ponowne przygotowanie odzieży po praniu. Ubrania polskiego producenta są bardzo trwałe i przystosowane są do prania w pralniach przemysłowych.

 3. Komfortowa i ergonomiczna:

 

Pracownik spędza w odzieży roboczej wiele godzin, dlatego ubranie którego używa musi być komfortowe i praktyczne. Stroje HACCP polskiego producenta posiadają wygodny fason i liczne udogodnienia, które ułatwiają prace. W odzieży zastosowano np. bardzo wygodne zapięcie na mocne, nierdzewne napy a bluzy posiadają wywijane rękawy, które można zapiąć. Odpowiedni krój odzieży sprawia, że pracownik czuje się w niej wygodnie i ma zapewnioną swobodę ruchów, dzięki czemu łatwo może wykonywać swoja pracę.

Kolekcja:

Nasza oferta odzieży HACCP jest bardzo bogata, dzięki czemu w jednym miejscu ubierzesz pracownika od głowy aż po koniuszki palców – posiadamy: czapki, bluzy, kurtki, koszulki T-Shirt, spodnie i obuwie HACCP. W naszym sklepie znajdziesz zarówno tanie ubrania HACCP jak i te z najwyższej półki.

Bluzy HACCP:

Bluzy zaprojektowane i uszyte zgodnie z wytycznymi HACCP obejmują bluzy damskie, męskie i unisex. Dostępne są modele z długim i krótkim rękawem. Poza klasycznymi wzorami zapinanymi na napy posiadamy również bluzy Serek wkładane przez głowę.

Spodnie HACCP:

Wygodne spodnie do pasa i ogrodniczki HACCP dostępne są w różnych kolorach (białym, błękitnym i seledynowym). Posiadamy spodnie zarówno męskie, damskie zapinane na guzik i zamek lub z praktyczną gumą dopasowującą (uniwersalne).

Fartuchy i zapaski HACCP:

Znajdziesz u nas standardowe zapaski i fartuchy przednie jak i pełne fartuchy HACCP zapinane na mocne napy (dobrze zabezpieczają spodnią odzież pracownika przed pobrudzeniem). Fartuchy dostępne są w wersjach zarówno męskiej jak i damskiej (w trzech kolorach: białym, błękitnym i seledynowym).

Kurtki i Kamizelki HACCP:

Dla pracowników pracujących w chłodni przygotowaliśmy specjalną kolekcję odzieży ocieplanej w której skład wchodzą ciepłe kurtki, polary i kamizelki. Zapewniają one nie tylko ciepło ale również spełniają odpowiednie wymagania dla odzieży HACCP.

Czapki HACCP:

Oferujemy praktyczne czapki HACCP zabezpieczające przetwarzaną żywność przed wpadaniem do niej włosów. Do wyboru mamy różne modele czapek w tym: furażerki, siatki na włosy, czapki z siatką, czapki z daszkiem a nawet ocieplane czapki HACCP do pracy w chłodniach.

Obuwie HACCP:

Obuwie z kolekcji FoodSafety obejmuję obuwie przystosowane “do pracy z żywnością” tzn. spełniające wymagania HACCP. W ofercie znajdują się różne modele sandałów, półbutów, trzewików oraz gumowców piankowych.

Odzież jednorazowa HACCP:

Specjalnie na potrzeby firm zajmujących się produkcją i przetwórstwem żywności wprowadziliśmy do naszej oferty odzież jednorazową wykonaną z polipropylenu oraz polietylenu w tym: czepki, fartuchy, rękawice, zarękawki, maski itp. Posiadamy również jednorazowe rękawice nitrylowe. Jeśli potrzebujesz określonego typu odzieży, którego nie znajdziesz w naszym sklepie skontaktuj się z nami – jeśli to możliwie sprowadzimy dla Ciebie odpowiedni produkt.

Pozostała odzież:

Poza powyżej wymienionymi produktami w naszym sklepie znajdziesz również kombinezony HACCP oraz koszulki polo i T-Shirt, polary a nawet skarpety.

Dostawa:

Odzież HACCP dostarczamy na terenie całej Polski w tym do największych miast: Warszawa, Katowice, Kraków, Gdańsk, Wrocław,  Poznań, Szczecin, Gdynia, Radom, Tarnów, Rzeszów.

Translate »