ODZIEŻ GASTRONOMICZNA

HORECA-LINE to kolekcja eleganckiej i modnej odzieży gastronomicznej marki Kegel-Błażusiak przeznaczonej dla pracowników restauracji, hoteli, pizzerii, barów, stołówek, kuchni, sklepów itp. W ofercie znajdziesz wszystko co potrzebne aby ubrać kucharzy i personel kuchni, kelnerów i kelnerki, recepcjonistki, sprzątaczki oraz pracowników zaplecza technicznego. Oferowane przez nas ubrania dla gastronomii posiadają wszystkie cechy, które powinny spełniać czyli:

Wygląd ma znaczenie!

 

Każdy lubi jak obsługuje go dobrze ubrana osoba. Klienci zwracają uwagę na to jak ubrany jest personel restauracji, hoteli oraz innych lokali gastronomicznych i sklepów. Dobre pierwsze wrażenie jest niezwykle istotne, ważne jest więc aby personel, który ma kontakt z Klientem prezentował się jak najlepiej. Wiemy o tym i dlatego ubrania dla kucharzy, kelnerów i pań sprzątających znajdujące się w naszej ofercie posiadają modny i elegancki krój – w ubraniach marki Kegel-Błażusiak pracownicy będą stanowić wspaniałą wizytówkę firmy. Pierwsze wrażenie to nie wszystko, profesjonalny ubiór personelu podniesie również prestiż lokalu. Przepis na sukces to nie tylko dobre jedzenie ale również oprawa wizualna lokalu – wystrój wnętrza i ubiór załogi.

Trwała – pranie i prasowanie bez obaw:

 

Odzież kucharska ma to do siebie, że często ulega zabrudzeniu i trzeba ją wielokrotnie prać. Ubrania gastronomiczne Kegel-Błażusiak znana jest ze swojej trwałości, która przekłada się na długi okres użytkowania odzieży. Wszystko to dzięki zastosowaniu tkanin o wysokiej odporności na odbarwienia i o niskiej kurczliwości. To jednak nie wszystko – większość odzieży z tej kategorii posiada wykończenie antymnące, które ułatwia prasowanie odzieży i przygotowanie jej po praniu do ponownego użytku. W ubraniach, wymagających zapinania zastosowano guziki kucharskie (które można zdjąć przed praniem) lub mocne nierdzewne napy – dzięki temu problem urwanych guzików w czasie prania znika.

Liczy się też wygoda:

 

Kucharz, kelnerka i sprzątaczka spędzają w pracy wiele godzin, dlatego ich ubrania muszą być wygodne tzn. zapewniać komfort użytkowania i swobodę ruchów. Z tego względu już na etapie projektowania polski producent zadbał o to aby fason i krój odzieży był jak najbardziej funkcjonalny. Ubrania są przyjemnie w użytkowaniu również, dzięki odpowiedniej gramaturze tkaniny, która przepuszcza powietrza. Osobom dla których komfort pracy jest najważniejszy polecamy odzież gastronomiczna wykonaną z naturalnego włókna eukaliptusowego TENCEL, którą cechują lepsze właściwości użytkowe niż ubrania wykonane z bawełny.

Masz wybór!

 

W naszym sklepie znajdziesz wszystko co potrzebne do skompletowania ubrania zarówno dla personelu pracującego w kuchni jak i zajmującego się obsługą gości na sali i sprzątaniem. Bogata ilość najróżniejszych modeli ubrań i obuwia dla kucharzy, kelnerów i sprzątaczek w różnych kolorach sprawi, że z pewnością znajdziesz coś co spodoba się Tobie i Gościom restauracji/hotelu. Jeśli nie wiesz co wybrać zawsze służymy pomocą w doborze najlepszej odzieży gastronomicznej. Istnieje również możliwość wykonania haftu lub nadruku na zamawianej odzieży.

Odzież, którą zobaczysz w telewizji!

 

Od lat dostarczamy odzież gastronomiczną do prywatnych osób oraz restauracji i hoteli ale to nie wszystko. Odzież z naszej oferty zobaczysz również w telewizji! Ubieramy między innymi uczestników znanego programu kulinarnego MasterChef w odzież kucharską (bluzy, fartuchy, zapaski i furażerki). Ubraliśmy również młodszych kucharzy w polskiej edycji programu MasterChef Junior (w bluzy i fartuchy). Ponadto wielokrotnie można zobaczyć ubrania marki Kegel Błażusiak w reklamach telewizyjnych.

Kolekcja:

Jak ubrać kucharza, kelnera, sprzątaczkę, pracownika cukierni itp.? Odpowiedź jest prosta – w markową odzież Kegel-Błażusiak. Posiadamy odzież w bardzo atrakcyjnych cenach. Organizujemy liczne promocje a dla osób zapisanych na newsletter przygotowujemy oferty specjalne. Oto co najdziesz dokładnie w naszej kolekcji:

Odzież dla kucharzy – bluzy i spodnie kucharskie:

Wygodna i elegancka odzież dla szefów i pracowników kuchni. Posiadamy zarówno bluzy kucharskie na napy jak również zapinane na klasyczne guziki kucharskie lub wkładane przez głowę (bluzy w serek). Bluzy dostępne są również w wersji z długim lub krótkim rękawem. Spodnie kucharskie wraz z bluzami tworzą bardzo elegancki i praktyczny komplet. Ponadto posiadamy czapki kucharskie (budyniówki, furażerki itp.).

Odzież dla kelnerów i kelnerek – bluzki, kamizelki itp.:

Dla kelnerów i kelnerek przygotowaliśmy ciekawą ofertę eleganckich koszul i bluzek kelnerskich oraz dodatków w postaci kamizelek, zapasek, apaszek i chust. Całość prezentuje się fantastycznie.

Odzież dla sprzątaczek:

Clean-Line tak nazywa się specjalna kolekcja odzieży dla sprzątaczek, w której skład wchodzą bardzo wygodne i praktyczne fartuchy i spodnie.

Fartuchy gastronomiczne:

Na osobną uwagę zasługują nasze fartuchy kucharskie. Dostępne są one w różnych wzorach i kolorach (klasyczne fartuchy przednie, fartuchy włoskie, fartuchy francuskie itd.). Wykonane są z wysokiej jakości tkanin zapewniających długi okres użytkowania. Świetnie zabezpieczają spodnią odzież przed pobrudzeniem. Ich ogromną zaleta jest uniwersalny rozmiar umożliwiający dopasowania do prawie każdej sylwetki.

Zapaski kelnerskie:

Nasze zapaski kelnerskie cieszą się dużą popularnością wśród Klientów (posiadamy wiele pozytywnych opinii). Sukces tkwi w sprawdzonym wzorze i mocnej tkaninie (nie odbarwia się i nie traci kolory nawet po wielokrotnym praniu). Zapaski dostępne są w różnych długościach i kolorach, z kieszenią lub bez. Doskonale sprawdzają się na wszystkich stanowiskach w kuchni. Uniwersalny rozmiar pozwala w bardzo łatwo ubrać cały personel. Zapaska to produkt markowy, najwyższej jakości i dostępny w bardzo przystępnej cenach:

Obuwie Gastronomiczne:

Praktyczne i wygodne obuwie gastronomiczne wyposażone w podeszwę antypoślizgową i spełniające odpowiednie Normy. Idealne dla personelu pracującego w kuchni.

Inne:

Dopełnienie naszej oferty stanowią koszulki polo, t-shirt, odzież jednorazowa, spódnice, guziki kucharskie itp.

Odzież gastronomiczną dostarczamy na terenie całej Polski w tym do największych miast: Warszawa, Wrocław, Katowice, Kraków, Gdańsk, Poznań, Szczecin, Gdynia, Tarnów, Rzeszów, Radom, Sopot.

Translate »