BIELIZNA TERMOAKTYWNA

W ofercie naszego sklepu można znaleźć bieliznę termoaktywną do pracy polskiej marki KEGEL-BŁAŻUSIAK (sprawdza się zarówno w pracy jak i w czasie codziennego użytkowania). W sklepie znajdziesz: koszulki, kalesony, kominiarki oraz skarpety termoaktywne. Noszenie bielizny termoaktywnej w czasie aktywności fizycznej znacząco zwiększa komfort. Na szczególną uwagę zasługuje bielizna termoaktywna z jonami srebra i włóknem PROLEN. Szczegółowe informację na temat odzieży termoaktywnej firmy Kegel-Błażusiak znajdziesz poniżej.

Bieliznę termoaktywną poleca Taddy Błażusiak: Mistrz Świata Enduro:

Dlaczego warto nosić odzież termoaktywną?

Noszenie odzieży termoaktywnej w czasie wysiłku fizycznego pozwala zachować optymalne warunki procesów termoregulacji organizmu oraz utrzymać idealny dla ludzkiej skóry mikroklimat. Dzięki temu nawet w czasie największego wysiłku czujesz się świeżo i wygodnie. Szczególnie warto wybierać ubrania termoaktywne zawierające jony srebra (kolekcja HARD-WORK), które ograniczają rozwój niepożądanych, powstających przy skórze bakterii odpowiedzialnych za nieprzyjemny zapach potu. Bieliznę termoaktywną można stosować przez cały rok.

Odzież Termoaktywna Kegel-Błażusiak zalety:

Odzież termoaktywna z kolekcji HARD WORK wykonana jest w unikalnej technologii z włókna PROLEN. Posiada ono liczne zalety:

 • jest lżejsze od wody jest 50%
 • jest lżejsze od bawełny
 • jest odporne na tarcie i pilling
 • zachowuje trwałość i świeżość kolorów
 • jest chemicznie i biologicznie odporne na działanie kwasów i zasad
 • jest odporne na działanie promieni UV

Co jeszcze wyróżnia bluzy, kalesony, skarpetki i kominiarki z kolekcji HARD-WORK:

 

 1. Jony srebra wplecione w tkaninę – ograniczają rozwój niepożądanych, powstających przy skórze bakterii – stabilizując ich ilość na odpowiedni, przyjaznym i pożądanym poziomie (właściwości te są dożywotnie – nie zmieniają się wraz z czasem, praniem i użytkowaniem).
 2. Aktywne strefy – wzorowane na mapie ciała o podwyższonym stopniu wentylacji. Zapewniają one szybki przepływ powietrza w miejscach o zwiększonej emisji potu (pachy, plecy itp.). Dzięki nim czujesz się świeżo i wygodnie.
 3. Bezuciskowy ściągacz występujący w pasie i rękawach wspomagany specjalnym splotem (wykonany z elastycznej przędzy bez klasycznych gumek) – dzięki niemu bielizna nie uciska (produkt bezuciskowy) i równomiernie i delikatnie dopasowuje się do ciała. Ponadto błyskawicznie wysycha.
 4. Unikalna siateczka – zapewnia szybsze odprowadzanie wilgoci w miejscach szczególnie narażonych na potliwość (pod szyją i pachami). Ponadto system kanalików powietrznych zabezpiecza przed nieprzyjemnym przyklejaniem się materiału do ciała, poprawiając tym samym cyrkulację powietrza.
 5. Brak bocznych szwów – zapewnia idealne dopasowanie do ciała na całej powierzchni i zwiększając komfort noszenia.

OFERTA:

Koszulki Termoaktywna:

Koszulki termoaktywne dostępne są w dwóch wersjach: HARD-WORK (z jonami srebra) i BASIC (klasyczna odzież termoaktywna). Koszulki z kolekcji HARD-WORK posiadają specjalne aktywne strefy na klatce piersiowej i pod pachami odpowiedzialne za szybsze odprowadzanie potu. Z kolei seria BASIC dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i popielatej.

Kalesony Termoaktywne:

Kalesony termoaktywne dostępne są w dwóch wersjach: HARD-WORK (z jonami srebra) i BASIC (klasyczna odzież termoaktywna). Kalesony z kolekcji HARD-WORK posiadają specjalne aktywne strefy na udach i goleniach odpowiedzialne za szybsze odprowadzanie potu. Z kolei seria BASIC dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i popielatej.

Skarpety Termoaktywne:

Wygodne i praktyczne skarpety z jonami srebra. Aktywne strefy na kostkach, podbiciu i wierzchniej części stopy zapewniają odprowadzanie poty na zewnątrz, dzięki czemu stopy pozostają świeże i suche. Skarpety temoaktywne doskonale sprawdzają się w pracy, sporcie i turystyce.

Kominiarka Termoaktywna:

Kominiarka termoaktywna sprawdza się szczególnie w czasie chłodniejszych dni pomagając zachować optymalne warunki procesów termoregulacji organizmu. Można ją nosić na trzy sposoby (zakrywając głowę i nos, zakrywając głowę i usta, zakrywają tylko głowę).

Kominiarka termoaktywna

Dostawa:

Bieliznę termoaktywną dostarczamy nawet w 24h na terenie całej Polski w tym do największych miast: Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Tarnów, Radom, Rzeszów.

Translate »