ARTYKUŁY BHP

Uzupełnienie oferty odzieży roboczej i obuwia ochronnego stanowią artykuły BHP służące m.in.: ochronie wzroku, słuchu, głowy oraz dróg oddechowych. W ciągłej sprzedaży posiadamy wiele rodzajów rękawic roboczych i ochronnych. Zamawiając odzież do pracy w naszym sklepie koniecznie zajrzyj do kategorii artykuły BHP z pewnością znajdziesz tutaj coś co Ci się jeszcze może przydać (np. do bardzo praktycznych produktów należą wkładki nakolannikowe do spodni roboczych ograniczające dyskomfort odczuwany w czasie pracy na kolanach). Wciąż rozwijamy naszą ofertę artykułów BHP, jednak gdybyś nie znalazł tego czego szukasz skontaktuj się z nami – spróbujemy znaleźć dla Ciebie odpowiednie wyposażenie.

OFERTA:

Ochrona rąk:

Dobre rękawice robocze i ochronne są niezbędne praktycznie w każdej pracy budowlanej. Nie tylko poprawiają chwyt ale zabezpieczają dłonie przed różnymi niebezpiecznymi czynnikami zewnętrznymi. W naszym sklepie znajdziesz klasyczne rękawice robocze (poliuretanowe, nitrylowe, nylonowe, skórzane, lateksowe itp.) oraz rękawice ochronne (np. rękawice robocze ocieplane lub dla spawaczy). Szczegółowe informacje dotyczące rękawic znajdziesz wybierając w naszym sklepie konkretny model:

Ochrona wzroku:

Dla osób, których oczy w czasie pracy są zagrożone przez wszelkiego rodzaju odpryski przygotowaliśmy wybór różnych okularów i gogli ochronnych spełniających odpowiednie normy. W naszym sklepie znajdziesz zarówno lekkie okulary ochronne jak i w pełni zabudowane gogle.

Ochrona głowy:

Specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę kasków ochronnych spełniających odpowiednie normy umożliwiające ich stosowanie wszędzie tam gdzie wymagana jest ochrona głowy. Kasi dostępne są w różnych kolorach – zobacz:

Ochrona słuchu:

Głośna praca maszyn i hałas w miejscu pracy mogą powodować stałe uszkodzenie słuchu dlatego warto stosować wszelkiego rodzaju słuchawki ochronne i zatyczki do uszów. Specjalnie w trosce o Twój słuch uzupełniliśmy nasza ofertę o słuchawki ochronne 3M spełniające odpowiednie normy bezpieczeństwa. Jeśli szukasz czegoś do “bardzo głośnej” pracy odezwij się do nas – znajdziemy dla Ciebie odpowiednie wyposażenie:

Ochrona dróg oddechowych:

Pył i kurz to w czasie prac budowlanych standard. Po kilku godzinach pracy w takich warunkach kaszel trzyma człowieka nawet przez kilka dni. Dlatego warto stosować maski i półmaski ochronne z filtrem. Na specjalne zamówienie możemy dostarczyć również profesjonalne maski z wymiennymi filtrami:

Akcesoria:

Posiadamy również bardzo praktyczne akcesoria, które znacznie ułatwiają pracę i czynią ją bardziej komfortową. Wśród akcesoriów dodatkowych do odzieży roboczej warto wymienić nakolanniki zabezpieczające kolana w czasie pracy na kolanach. Dodatkowo posiadamy fartuchy: wodoochronne, pp i pe.

Dostawa:

Artykuły BHP dostarczamy na terenie całej Polski w tym do największych miast: Warszawa, Katowice, Kraków, Gdańsk, Gdynia, Poznań, Wrocław, Szczecin, Tarnów, Radom, Rzeszów.

Translate »