Odzież gastronomiczna z programu MASTERCHEF:

Wczoraj dobiegła końca pierwsza polska edycja programu MASTERCHEF, którą wygrała Basia Ritz! Jeśli oglądałeś/aś program z pewnością zastanawiałeś/aś się skąd pochodzi odzież gastronomiczna używana przez uczestników. Sklep www.fryda.com.pl miał przyjemność dostarczać następujące ubrania (opis poniżej). Aby przejść do sklepu z odzieżą z programu kliknij guzik:

Odzież, którą można zobaczyć w programie:

FARTUCH MASTERCHEF – to on stał się jednym z najbardziej charakterystycznych elementów programu wraz z hasłem “oddaj fartucha“. Na bazie fartuchów dostępnych w naszej kolekcji zostały uszyte te, o które rywalizowali uczestnicy programu.

.Fartuch przedni - kolor biały

Biała bluza kucharska z długim rękawem – to w nie byli ubrani finaliści programu MASTERCHEF w ostatnim odcinku pierwszej edycji! Bluza charakteryzuje się klasycznym wyglądem i wygodą użytkowania.

Bluza kucharska długi rękaw - kolor biały

Bluza Kucharska Kontrast – jest to profesjonalna bluza kucharska o eleganckim wyglądzie, wykonana z wysokiej jakości tkaniny. W programie MASTERCHEF bluzy te zaprezentowały się fantastycznie!

.Bluza kucharska KONTRAST

Furażerka – to ona znajdowała się na głowach uczestników. Idealna do pracy w kuchni zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.

.Furażerka

Zapaska 60 cm – w finale, do bluz kucharskich uczestnicy założyli białe zapaski o długości 60cm. Dobrze chronią one odzież przed pobrudzeniem.

.Zapaska Kelnerska 60 - kolor biały

Zapraszamy na oficjalną stronę programu, gdzie można zobaczyć nasze ubrania w akcji: http://masterchef.tvn.pl/

Zapisz się do Newslettera
i odbierz rabat 10zł

 

Co zyskujesz?

- 10 zł na pierwsze zakupy
- dostęp do unikalnych ofert
- możliwość wcześniejszego skorzystania z promocji
- informacje o nowościach w sklepie

 

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje cały asortyment sklepu, za wyjątkiem produktów będących w promocji i jest ważny przy zakupach za min. 200 zł

You have Successfully Subscribed!