NOWOŚĆ – Fartuch medyczny z lamówką:

Co jakiś czas wprowadzamy do naszego sklepu nowe produkty, zaprojektowane z myślą o potrzebach naszych klientów. Doskonałym tego przykładem jest kolekcja fartuchów medycznych z lamówką, która cieszy się bardzo dużą popularnością. W skład kolekcji wchodzi kilka fartuszków w różnych kolorach wykonanych na nasze specjalne zamówienie przez polską firmę KEGEL-BŁAŻUSIAK. Ich zaletą jest połączenie komfortu użytkowania, bardzo eleganckiego wyglądu, wytrzymałych materiałów i dobrej ceny.

Wczoraj do kolekcji doszedł nowy fartuch medyczny z lamówką w kolorze niebieskim. Cieniutkie ale wyraźne niebieskie lamówki doskonale komponują się z dominującym kolorem białym. Takie zestawienie kolorystyczne jest nie tylko eleganckie ale również bardzo uniwersalne, gdyż są to barwy najczęściej spotykane w przypadku odzieży medycznej (pozwala to na bardzo łatwe dopasowanie odzieży do miejsca pracy – szpitala, kliniki, przychodni lub gabinetu).

Na uwagę zasługuje modny i stylowy fason fartucha lekarskiego. Pionowe cięcia modelujące świetnie podkreślają sylwetkę a praktyczny zamek błyskawiczny ułatwia zakładanie fartucha i jest wygodny w użytkowaniu. Nowy fartuch medyczny damski posiada również dwie pojemne kieszenie bardzo przydatne w czasie pracy.

Na koniec warto dodać, że fartuch medyczny z lamówką wykonany został z mocnej tkaniny, która zapewni mu długi okres użytkowania. Połączenie tych trzech podstawowych cech czyli wytrzymałości, wygody użytkowania oraz eleganckiego wyglądu sprawia, że nowy fartuch lekarski to dobry wybór.

Zapisz się do Newslettera
i odbierz rabat 10zł

 

Co zyskujesz?

- 10 zł na pierwsze zakupy
- dostęp do unikalnych ofert
- możliwość wcześniejszego skorzystania z promocji
- informacje o nowościach w sklepie

 

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje cały asortyment sklepu, za wyjątkiem produktów będących w promocji i jest ważny przy zakupach za min. 200 zł

You have Successfully Subscribed!