Nowe Bluzki Kelnerskie już dostępne!

Potrzebujesz ubrać kelnerki lub recepcjonistki w elegancką i stylową odzież? Mamy dobrą wiadomość – w naszym sklepie pojawiły się dwa nowe, bardzo ciekawe modele bluzek kelnerskich!

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Podkreśl swój profesjonalizm:

Elegancja jest zawsze w modzie. Stylowo i profesjonalnie ubrany personel zawsze robi pozytywne wrażenie na gościach. Postawiliśmy więc na sprawdzone wzory bluzek, które świetnie się prezentują i są komfortowe w użytkowaniu. Klasyczna biel nie tylko dobrze wygląda ale również doskonale komponuje się z różnymi dodatkami bez względu na ich kolor. Do bluzek szczególnie polecamy spódnice, zapaski, spodnie a nawet fartuchy.

Wygląd to nie wszystko:

Nowe bluzki kelnerskie wykonane są z materiału z przewagą bawełny co zwiększa wygodę użytkowania odzieży. Gramatura na poziomie 130 g/m2 zapewnia odpowiedni przepływ powietrza co również ma wpływ na zwiększenie komfortu w czasie wielu godzin pracy.

Zastosowanie:

Bluzki kelnerskie damskie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie istotny jest elegancki i profesjonalny wygląd personelu. Bluza kelnerska z długim rękawem może być stosowana np. przez recepcjonistki i osoby odpowiedzialne za obsługę gości hotelowych. Bluzka kelnerska z krótkim rękawem sprawdzi się lepiej w przypadku Pań pracujących w cieplejszych pomieszczeniach (np. kelnerki).

Zapisz się do Newslettera
i odbierz rabat 10zł

 

Co zyskujesz?

- 10 zł na pierwsze zakupy
- dostęp do unikalnych ofert
- możliwość wcześniejszego skorzystania z promocji
- informacje o nowościach w sklepie

 

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje cały asortyment sklepu, za wyjątkiem produktów będących w promocji i jest ważny przy zakupach za min. 200 zł

You have Successfully Subscribed!