Laur Klienta dla pokrowców marki Kegel Błażusiak!

Miło nam poinformować, że firma KEGEL-BŁAŻUSIAK, której pokrowce znajdują się w naszej ofercie otrzymała wyjątkową nagrodę: „Laur KlientaLider Dekady 2004-2014” w kategorii pokrowce samochodowe. To wyróżnienie pozwala nam twierdzić, że sprzedajemy najlepsze pokrowce samochodowe dostępne na polskim rynku!

Warto podkreślić, że Kegel-Błażusiak jest corocznie zwycięzcą prestiżowego konkursu Laur Klienta w kategorii – „Pokrowce samochodowe”. W związku z tym kapituła konkursu zdecydowała o przyznaniu tej firmie prestiżowego wyróżnienia LIDER DEKADY 2004-2014.

Czym jest Laur Klienta?

Konkurs Laur Klienta organizowany jest przez dziennik RZECZPOSPOLITA. Wyłania on najpopularniejsze marki i produkty dostępne na polskim rynku. W czasie trwania konkursu reprezentatywna grupa Klientów, samodzielnie wybiera najlepsze marki i produkty w danej kategorii. Podobnie jak w latach ubiegłych więszkość Klientów biorących udział w konkursie wybrała pokrowce samochodowe dostępne w naszej ofercie.

Przykładowe pokrowce samochodowe marki KEGEL-BŁAŻUSIAK:

Zapisz się do Newslettera
i odbierz rabat 10zł

 

Co zyskujesz?

- 10 zł na pierwsze zakupy
- dostęp do unikalnych ofert
- możliwość wcześniejszego skorzystania z promocji
- informacje o nowościach w sklepie

 

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje cały asortyment sklepu, za wyjątkiem produktów będących w promocji i jest ważny przy zakupach za min. 200 zł

You have Successfully Subscribed!