Długotrwałe stosowanie fotelika samochodowego może powodować przecierania się obicia fotela lub kanapy w aucie. Ponadto siedzące w foteliku dziecko ma nogi na wysokości siedziska, które może pobrudzić swoim obuwiem. Jeśli często przewozisz swoją pociechę w samochodzie i zależy Ci na dobrym wyglądzie oryginalnej tapicerki to mamy dla Ciebie proste, wygodne i przede wszystkim skuteczne rozwiązanie. Aby zabezpieczyć siedzenia przed zabrudzeniem i zniszczeniem polska firma Kegel-Błażusiak zaprojektowała specjalną matę ochronną pod fotelik samochodowy dla dziecka – jest ona już dostępna w naszym sklepie internetowym:

Jaką matę pod fotelik samochodowy wybrać?

Zastanawiasz się jaką matę pod fotelik samochodowy wybrać? Warto wziąć pod uwagę pokrowiec pod fotelik JUNIOR w praktycznym czarnym kolorze. Skutecznie zabezpieczy on siedzisko przed przecieraniem oraz posiada uniwersalny rozmiar. Ponadto jest bardzo prosty w montażu – wystarczy położyć go na oparciu i siedzisku przedniego fotela lub kanapy przed założeniem fotelika dla dziecka a następnie zamocować za zagłówkiem za pomocą specjalnej taśmy z możliwością regulacji. Warto dodać, że jest to produkt polskiej firmy Kegel-Błażusiak (renomowanego producenta akcesoriów samochodowych).

Mata ochronna pod fotelik JUNIOR:

Pokrowiec JUNIOR to mata ochronna pod fotelik dziecięcy, która wykonana jest z bardzo mocnego żakardowego materiału na grubej piance (jej grubość wynosi około 10mm). Taka mata umieszczona pod dziecięcym fotelikiem, zapobiega przecieraniu i uszkodzeniu, które mogą powstać w obiciach foteli podczas użytkowania fotelika dziecięcego. Dodatkowym atutem maty JUNIOR jest to, że zachodzi ona również na przednią część siedziska, zabezpieczając je tym samym przed zabrudzeniem przez obuwie dziecka.

Zapisz się do Newslettera
i odbierz rabat 10zł

 

Co zyskujesz?

- 10 zł na pierwsze zakupy
- dostęp do unikalnych ofert
- możliwość wcześniejszego skorzystania z promocji
- informacje o nowościach w sklepie

 

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje cały asortyment sklepu, za wyjątkiem produktów będących w promocji i jest ważny przy zakupach za min. 200 zł

You have Successfully Subscribed!