Kegel-Błażusiak

Kegel-Błażusiak to polski producent odzieży roboczej, odzieży gastronomicznej, odzieży dla kasjerek i innych pracowników sklepów, odzieży medycznej, odzieży dla przetwórstwa HACCP, kurtek zimowych, spodni ocieplanych, obuwia roboczego. To również producent Pokrowców na fotele samochodowe, Plandek na samochody, osłon na szyby samochodowe.

 

W Firmie Kegel-Błażusiak pracują ludzie z dużym doświadczeniem, którzy stosują najnowsze rozwiązania techniczne i technologiczne takie jak:

 

  • System Informatyczny do zarządzania produkcją.
  • Komputerowy system przygotowania produkcji na którym przygotowuje się formy i układy kroju.
  • Krojownia – wykrawanie za pomocą elektronicznego noża sterowanego z systemu przygotowania produkcji.
  • Na szwalni jest wiele specjalistycznych maszyn, takich jak automaty do: kieszeni, pasków, szlufek, zatrzasków.
  • Podwieszany system produkcji.
  • Całość zarządzana jest według wypracowanego przez Firmę systemu jakości KB.

Sklep przyfabryczny Kegel-Błażusiak

Bezpośrednio przy siedzibie Firmy Kegel-Błażusiak, w Nowym Targu przy ulicy Składowej 26, znajduje się Sklep Fabryczny Kegel-Błażusiak prowadzony przez Przedsiębiorstwo Fryda – prężnie działającego Partnera Handlowego Firmy.

To właśnie tutaj można wygodnie zrobić zakupy, przymierzyć odzież roboczą lub pokrowce samochodowe oraz zapoznać się z całym dostępnym asortymentem. Sklep umiejscowiony jest w dogodnej lokalizacji z dużym parkingiem dla Klientów.

Zakupy można zrobić również przez internet. Firma prowadzi sklepy internetowe z Odzieżą do Pracy oraz Pokrowcami i Akcesoriami Samochodowymi, gdzie dostępny jest cały asortyment firmy Kegel-Błażusiak. Dzięki tym przyjaznym platformom sklepowym wielu naszych Klientów robi zakupy nie wychodząc z domu, siedząc wygodnie w fotelu, a zamówiony towar zostaje dostarczony wprost pod wskazany adres – zazwyczaj już na następny dzień roboczy! To najbardziej praktyczna, wygodna i oszczędna forma zakupów.

Odzież Roboczą, Medyczną, Gastronomiczną, HACCP i Ochronną Kegel Błażusiak oraz Pokrowce Samochodowe Kegel Błażusiak dostarczamy w dowolne miejsce w Polsce, a do miejscowości takich jak: Warszawa, Kraków, Poznań, Bielsko-Biała, Katowice, Sosnowiec, Łódź, Lublin dostawa możliwa jest nawet w 24 godziny!