Kamizelka monterska Kegel Błażusiak:

Kamizelki monterskie należą do bardzo funkcjonalnej odzieży roboczej. Dzięki dużej ilości praktycznych kieszeni pozwalają przechowywać wiele potrzebnych w czasie pracy narzędzi. W ofercie sklepu fryda.com.pl znajduje się taka właśnie kamizelka monterska polskiej firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK. Jeśli chcesz przejść do sklepu, gdzie znajdziesz produkty polskiego producenta kliknij przycisk poniżej:

 

Krótki opis:

Kamizelka monterska (nazywana czasem kamizelką narzędziową) firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK jest bardzo wygodna (posiada zakładki na barkach umożliwiające regulacje długości i jest zapinana na zamek). Kamizelka wyposażona jest w dwie kieszenie piersiowe oraz po dwie wiszące kieszenie z przodu i tyłu umieszczone w jej dolnej części.

Kamizelka monterska została wykonana w 70% z poliestru, dzięki czemu jest wytrzymalsza. Umieszczono również dodatkowe wzmocnienia pod kieszeniami.

kamizelka narzędziowa

Kamizelka monterska KEGEL-BŁAŻUSIAK

Zapisz się do Newslettera
i odbierz rabat 10zł

 

Co zyskujesz?

- 10 zł na pierwsze zakupy
- dostęp do unikalnych ofert
- możliwość wcześniejszego skorzystania z promocji
- informacje o nowościach w sklepie

 

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje cały asortyment sklepu, za wyjątkiem produktów będących w promocji i jest ważny przy zakupach za min. 200 zł

You have Successfully Subscribed!