Jakie obuwie robocze na lato wybrać?

Ostatnie upały dały się wszystkim mocno we znaki. Praca w takim gorącu nie należy do łatwych. Z tego powodu bardzo istotny jest dobór odpowiedniego obuwia roboczego. Pojawia się więc pytanie – jakie buty robocze na lato wybrać?

W upalne dni bardzo dobrze sprawdzają się sandały robocze. Zapewniają one przepływ powietrza a jednocześnie posiadają odpowiedni poziom ochrony. W naszej ofercie znajduje się dwa modele obuwia roboczego idealnego do pracy w lecie. Jeśli chcesz przejść do naszego sklepu, kliknij przycisk poniżej:

Sandały robocze KOMFORT to doskonałe buty robocze na lato wyposażone w podszewki wykonane z oddychającego materiału oraz wymienne wyściółki o wysokiej higroskopijności. Wykonane zostały z eleganckiej, brązowej skóry (dwoina welurowa). Spełniają normę EN ISO 20345:2004 S1P – posiadają metalowy podnosek oraz wkładkę antyprzebiciową.

Sandały robocze DYNAMIK PREMIUM to również idealne obuwie robocze na lato. Posiadają bardzo dobre właściwości higieniczne (wyjmowana profilowana wyściółka). Sandały wykonane zostały z naturalnej skóry licowej w kolorze czarnym. Obuwie spełnia normę EN ISO 20345 S1+P (posiada metalowe podnoski oraz wkładkę antyprzebiciową).

Zapisz się do Newslettera
i odbierz rabat 10zł

 

Co zyskujesz?

- 10 zł na pierwsze zakupy
- dostęp do unikalnych ofert
- możliwość wcześniejszego skorzystania z promocji
- informacje o nowościach w sklepie

 

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje cały asortyment sklepu, za wyjątkiem produktów będących w promocji i jest ważny przy zakupach za min. 200 zł

You have Successfully Subscribed!