Fartuchy laboratoryjne:

Bardzo często osoby odwiedzające nasz sklep internetowy oraz stacjonarny w Bielsku-Białej i Nowym Targu pytały nas o fartuchy laboratoryjne wykonane z bawełny. Specjalnie na ich życzenie postanowiliśmy uzupełnić naszą ofertę i wprowadzić do sklepu limitowaną kolekcję fartuchów laboratoryjnych męskich i damskich dedykowanych dla laborantów oraz studentów wydziału chemicznego.

Tkanina, z której zostały uszyte fartuchy wykonana jest w 100% z bawełny, która najlepiej sprawdza się trakcie pracy w laboratorium. Naturalny materiał nie topi się w trakcie kontaktu z płomieniem i zapewnia jednocześnie maksymalny komfort użytkowania (odpowiednia gramatura to również dobry przepływ powietrza).

Aby zwiększyć bezpieczeństwo, fartuchy laboratoryjne z naszej kolekcji wyposażyliśmy w trwałe, nierdzewne napy, które umożliwiają szybkie zdjęcie ubrania w przypadku wylania na niego niebezpiecznej substancji. Odzież dostępne jest w 6 rozmiarach w kolorze białym. Postawiliśmy na elegancki, klasyczny i wygodny krój, który sprawdził się w standardowych fartuchach medycznych.

Jeśli zainteresowanie odzieżą do laboratorium będzie tak samo duże jak dotychczas, w tedy zdecydujemy się wprowadzić fartuchy laboratoryjne na stałe do naszej oferty – na razie są dostępne w ramach kolekcji limitowanej.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia fartucha laboratoryjnego męskiego i damskiego. W razie pytań dotyczących oferowanej przez nas odzieży wystarczy kliknąć na zakładkę kontakt (prawy górny róg), gdzie znaleźć można wszystkie numery telefonów i adresy e-mail. Bardzo chętnie odpowiemy na pytania i doradzimy w kwestii wyboru najodpowiedniejszej odzieży do pracy.

Zapisz się do Newslettera
i odbierz rabat 10zł

 

Co zyskujesz?

- 10 zł na pierwsze zakupy
- dostęp do unikalnych ofert
- możliwość wcześniejszego skorzystania z promocji
- informacje o nowościach w sklepie

 

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje cały asortyment sklepu, za wyjątkiem produktów będących w promocji i jest ważny przy zakupach za min. 200 zł

You have Successfully Subscribed!