Fartuchy dla sprzątaczek Kegel Błażusiak:

W ofercie sklepu internetowego fryda.com.pl znajduje się kolekcja fartuchów dla sprzątaczek polskiej firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK. Jest to seria przeznaczona specjalnie dla firm i osób odpowiedzialnych za utrzymanie czystości (np. w hotelach, halach handlowych czy domach prywatnych).

W skład wspomnianej serii wchodzą fartuchy dla sprzątaczek: fartuch długi (2 wzory), fartuch krótki Kasak (3 wzory), oraz fartuch wkładany przez głowę. Galeria:

Jaki fartuch wybrać dla sprzątaczki?

Fartuch sprzątaczki musi spełniać klika istotnych cech. Po pierwsze ma zapewniać komfort i wygodę użytkowania, która jest niezbędna w czasie całego dnia pracy. Po drugie ubranie to pełni funkcję reprezentacyjną (np. w przypadku sprzątaczek w hotelach i pensjonatach), więc powinno ono również zapewniać profesjonalny wygląd.  Trzecia cecha, którą powinien odznaczać się fartuch dla sprzątaczki to funkcjonalność (taka odzież powinna posiadać zaczepy na klucze i identyfikator).

Fartuchy damskie znajdujące się w naszej kolekcji HORECA-LINE posiadają wszystkie te cechy tzn. są wygodne, eleganckie oraz posiadają praktyczne zaczepy i kieszenie. Ponadto do wyboru jest aż 6 profesjonalnych wzorów fartuchów dla sprzątaczek.

Zapisz się do Newslettera
i odbierz rabat 10zł

 

Co zyskujesz?

- 10 zł na pierwsze zakupy
- dostęp do unikalnych ofert
- możliwość wcześniejszego skorzystania z promocji
- informacje o nowościach w sklepie

 

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje cały asortyment sklepu, za wyjątkiem produktów będących w promocji i jest ważny przy zakupach za min. 200 zł

You have Successfully Subscribed!