Fartuch gastronomiczny, który zachwyci Twoich klientów!

Fartuch gastronomiczny z naszej nowej kolekcji cieszy się coraz większą popularnością.  W tym tygodniu, dzięki uprzejmości firmy Steskal mogliśmy wykonać zdjęcia fartuchów w trakcie użytkowania. Dobrze ubrana oraz miła obsługa to wizytówka lokalu gastronomicznego. Na fartuszkach został również umieszczony haft z logo firmy aby promować dobrą markę cukierni. Wszystko to dopełnia dobre jedzenie, którego mogliśmy spróbować (pyszne ciasta i kawa), oraz elegancki wystrój.

Fartuszek dostępny jest na naszej stronie internetowej:

Fartuszek przedni, zamówiony przez firmę Steskal charakteryzuje się eleganckim wyglądem oraz dużą funkcjonalnością. Jest wygodny w użytkowaniu – nie krępuje ruchów, dzięki czemu personel może sprawnie i dobrze obsłużyć klientów. Ponadto fartuch przedni jest bardzo ławy do założenia i ma uniwersalny rozmiar (dobrze pasuje na wysoką jak i niską osobę). Ogromną zaletą fartuchów jest to, że chronią spodnią odzież użytkownika przed pobrudzeniem.

Galeria:

Zapisz się do Newslettera
i odbierz rabat 10zł

 

Co zyskujesz?

- 10 zł na pierwsze zakupy
- dostęp do unikalnych ofert
- możliwość wcześniejszego skorzystania z promocji
- informacje o nowościach w sklepie

 

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje cały asortyment sklepu, za wyjątkiem produktów będących w promocji i jest ważny przy zakupach za min. 200 zł

You have Successfully Subscribed!