Certyfikowane Ubrania Robocze Ocieplane:

Certyfikowane ubrania robocze ocieplane z kolekcji WINTER-PROTEC firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK zostały zaprojektowane zgodnie z wymogami normy ENV 342. Oznacza to, że odzież robocza zimowa przeznaczona jest do prac zarówno w przestrzeni otwartej jak i zamkniętej – w niskich temperaturach. Odzież z tej serii zapewnia również ochronę przed krótkotrwałym działaniem wiatru i opadów atmosferycznych.

W skład certyfikowanej odzieży ochronnej zimowej wchodzą: kurtki, spodnie do pasa i ogrodniczki.

Ubranie w którym nie zmarzniesz:

Należy wiedzieć jak bardzo ważny jest odpowiedni dobór odzieży ciepłochronnej do warunków i rodzajów pracy. Warto wziąć pod uwagę zakres temperatur otoczenia i aktywność fizyczną pracownika. Certyfikowana odzież robocza ocieplana z naszej oferty chroni użytkownika przed zimnem nawet do – 30 stopni C a jej dużym atutem jest wysoka przepuszczalność powietrza, która zapewnia komfort pracy.

W przypadku pracy w ekstremalnych warunkach, przy bardzo niskich temperaturach polecamy zastosować dodatkowo odzież termoaktywną z linii HardWork.

Zapisz się do Newslettera
i odbierz rabat 10zł

 

Co zyskujesz?

- 10 zł na pierwsze zakupy
- dostęp do unikalnych ofert
- możliwość wcześniejszego skorzystania z promocji
- informacje o nowościach w sklepie

 

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje cały asortyment sklepu, za wyjątkiem produktów będących w promocji i jest ważny przy zakupach za min. 200 zł

You have Successfully Subscribed!