Bluzy medyczne – kolekcja MEDICAL-LINE

Polecamy bluzy medyczne z naszej kolekcji MEDICAL-LINE znanej polskiej marki Kegel Błażusiak. Odzież medyczna rodzimego producenta charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, komfortem noszenia i profesjonalnym wyglądem (zachęcamy do obejrzenia kolekcji dostępnej na naszej stronie internetowej i przeczytanie opinii użytkowników).

W ofercie posiadamy zarówno białe jak i kolorowe bluzy medyczne (bluzy medyczne damskie oraz bluzy medyczne męskie). Łącznie posiadamy aż 20 produktów w kategorii bluza medyczna w różnych cenach – jest więc w czym wybierać.

Kolekcja odzieży medycznej dedykowana jest zarówno dla pracowników państwowej służby zdrowia jak i prywatnych klinik i gabinetów. Do bluz medycznych oferujemy wygodne spodnie oraz obuwie.

Jako sklep przyfabryczny jesteśmy wstanie dostarczyć zamówioną odzież w 24h na terenie całego kraju. Mamy doświadczenie w obsłudze zarówno dużych szpitali jak i Klienta indywidualnego, dzięki czemu ubieranie się u nas to sama przyjemność.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej sklepu, gdzie można zobaczyć wszystkie bluzy, spodnie i obuwie medyczne dostępne w naszej bogatej ofercie.

Zapisz się do Newslettera
i odbierz rabat 10zł

 

Co zyskujesz?

- 10 zł na pierwsze zakupy
- dostęp do unikalnych ofert
- możliwość wcześniejszego skorzystania z promocji
- informacje o nowościach w sklepie

 

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje cały asortyment sklepu, za wyjątkiem produktów będących w promocji i jest ważny przy zakupach za min. 200 zł

You have Successfully Subscribed!