Profesjonalny wygląd personelu:

Zależy Ci na tym aby personel Twojego lokalu był elegancko i schludnie ubrany? Potrzebujesz ubrać kelnerki w profesjonalną odzież gastronomiczną? Koniecznie zajrzyj na stronę naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziesz cieszące się dużym uznaniem wśród naszych klientów bluzki kelnerskie! Aby przejść do sklepu kliknij przycisk poniżej:

Eleganckie bluzki kelnerskie:

Jeśli zależy Ci na reprezentacyjnym wyglądzie obsługi to bluzki kelnerskie SOFT charakteryzują się eleganckim i nowoczesnym fasonem zapewniającym elegancki i profesjonalny wygląd kelnerkom. Do bluzek dla kelnerek polecamy zarówno zapaski jak i spódniczki (taki komplet prezentuje się świetnie).

Bluzki dla kelnerek dostępne są w kolorze czarnym lub białym i wykonane są z wysokiej jakości tkaniny. Z naszej strony zapewniamy fachową i profesjonalną obsługę, atrakcyjne ceny, błyskawiczną wysyłkę oraz powtarzalność produktów. Dzięki temu masz pewność, że dostaniesz odzież gastronomiczną na czas i taką jakiej potrzebujesz.

Bluzki dla kelnerekBluzki dla kelnerek

Zapisz się do Newslettera
i odbierz rabat 10zł

 

Co zyskujesz?

- 10 zł na pierwsze zakupy
- dostęp do unikalnych ofert
- możliwość wcześniejszego skorzystania z promocji
- informacje o nowościach w sklepie

 

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje cały asortyment sklepu, za wyjątkiem produktów będących w promocji i jest ważny przy zakupach za min. 200 zł

You have Successfully Subscribed!