Nasza bogata kolekcja odzieży dla kosmetologów wciąż się powiększa! W tym tygodniu wprowadziliśmy do naszego sklepu stylową i elegancką niebieską bluzkę kosmetyczną z kontrastowymi białymi lamówkami. Bluza pięknie wygląda ale wyróżnia ją przede wszystkim wysokiej jakości materiał, z którego została uszyta. Tkanina Bandmaster bo o niej mowa posiada wykończenie niemnące i odznacza się dużą wytrzymałością na rozciąganie, piling i kurczliwość w praniu a to oznacza dłuższy okres użytkowania bluzy. Wszystkie aktualnie dostępne bluzki kosmetyczne znajdziesz na stronie naszego sklepu on-line:

Kolor ma znaczenie!

Nowa niebieska bluzka kosmetyczna świetnie się prezentują i jest bardzo elegancka, dzięki czemu personel wygląda profesjonalnie. Atrakcyjny wygląd bluzki osiągnięto, dzięki specjalnym, pionowym cięciom modelującym oraz subtelnym, kontrastowym paskom na kieszeniach w kolorze białym. Warto podkreślić, że nie jest to jedyna bluzka kosmetyczna dostępna w naszym sklepie. Ten konkretny model dostępny jest aż w 3 wariantach kolorystycznych: czarnym (turkusowe lamówki), białym (turkusowe lamówki) oraz niebieskim (białe lamówki).

Nowoczesny design:

Bluzka zapinana jest na wygodny zamek w kontrastowym białym kolorze. 3 praktyczne kieszenie (dwie dolne i jedna piersiowa) pozwolą przechować potrzebne w czasie pracy drobiazgi. Krótkie rękawki oraz dół zostały wykończone obrębem. Ładny podkrój szyi w kształcie V, został wykończony kontrastową wypustką. Dzięki wspomnianym, pionowym cięciom modelującym (z przodu i z tyłu) bluzka kosmetyczna ładnie układa się na sylwetce. Ze względu na swój stylowy wygląd i nowoczesny design nowe bluzy kosmetyczne znajdą zastosowanie nie tylko w przypadku kosmetologów ale również w medycynie a nawet gastronomii.

Zapisz się do Newslettera
i odbierz rabat 10zł

 

Co zyskujesz?

- 10 zł na pierwsze zakupy
- dostęp do unikalnych ofert
- możliwość wcześniejszego skorzystania z promocji
- informacje o nowościach w sklepie

 

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje cały asortyment sklepu, za wyjątkiem produktów będących w promocji i jest ważny przy zakupach za min. 200 zł

You have Successfully Subscribed!