Profesjonalna damska bielizna termoaktywna:

Bielizna termoaktywna damska (nazywana również bielizną termiczną) firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK jest już dostępna na stronach naszego sklepu internetowego! Bielizna została specjalnie zaprojektowana dla kobiet (posiada aktywne strefy wzorowane na mapie ciała kobiety)! Komplet składa się z koszulki i spodni (w ofercie dostępne są również skarpety i kominiarka).

Jeśli jesteś kobietą aktywną fizycznie koniecznie przeczytaj co zyskujesz ubierając bieliznę termoaktywną. Kliknij guzik poniżej aby przejść do sklepu, gdzie znajdziesz dokładny opis bielizny termoaktywnej dla kobiet:

Bielizna termoaktywna KEGEL-BŁAŻUSIAK:

– zapobiega tworzeniu się tzw. mokrych, zimnych plam podczas wysiłku fizycznego,

– aktywne strefy zapewniają wentylację w miejscach o zwiększonej emisji potu, dzięki czemu czujesz się bardziej świeżo i wygodnie,

– jest bardzo wygodna (dobrze przylega do ciała ale się do niego nie przykleja, posiada bez-uciskowy ściągacz i nie ma szwów bocznych).

– dobrze wygląda (atrakcyjny design),

– wyposażona jest w jony srebra, które ograniczają rozwój bakterii stabilizując ich ilość na najbardziej przyjaznym i pożądanym poziomie.

Galeria:

Zapisz się do Newslettera
i odbierz rabat 10zł

 

Co zyskujesz?

- 10 zł na pierwsze zakupy
- dostęp do unikalnych ofert
- możliwość wcześniejszego skorzystania z promocji
- informacje o nowościach w sklepie

 

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje cały asortyment sklepu, za wyjątkiem produktów będących w promocji i jest ważny przy zakupach za min. 200 zł

You have Successfully Subscribed!