Pokrowce do samochodu

Pokrowce do samochodu
Pokrowce Samochodowe Sklep

Firma KEGEL-BŁAŻUSIAK jest wiodącym producentem pokrowców samochodowych w Polsce. Produkty tej marki wyróżniają się najwyższą jakością wykonania o czym świadczy otrzymany po raz kolejny ZŁOTY LAUR KLIENTA w 2012 roku. Lata doświadczenia i coraz doskonalszy asortyment sprawia, że pokrowce marki KEGEL-BŁAŻUSIAK można określić mianem prawdopodobnie najlepszych pokrowców samochodowych w Polsce. Oto 8 powodów dla których warto zainwestować w pokrowce polskiego producenta:

1. Pokrowce zasłaniają oryginalną tapicerkę samochodu chroniąc ją  przed pobrudzeniem, przecieraniem i zniszczeniem (w szczególności fotele kubełkowe, które są najbardziej narażone na przetarcia). Dzięki pokrowcom na fotele samochodowe, oryginalna tapicerka naszego samochodu zostanie przez dłuższy czas w dobrym stanie.

 

2. Pokrowce samochodowe stanowią bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które pragną uatrakcyjnić wnętrze swojego auta. Duża ilość fantastycznych wzorów i kolorów daje ogromne możliwości.  Do wyboru są pokrowce o standardowej stylistyce nawiązującej do oryginalnej tapicerki samochodu albo nadające autu sportowego charakteru. Dzięki pokrowcom stare wnętrze i monotonna tapicerka nabierze świeżości i zmieni się nie do poznania.

3. To co dodatkowo wyróżnia pokrowce samochodowe polskiego producenta to wysoka klasa materiałów z których są wykonane. Pokrowce na siedzenia samochodowe z najnoweszej serii posiadają 24 miesięczną gwarancję i są wykonane z najwyższej klasy tkaniny obiciowej (odpornego na przecieranie, rozrywanie i piling weluru). Materiał posiada bardzo dobrą trwałość kolorów.

 

4. W przypadku pokrowców liczy się nie tylko ich wygląd oraz funkcjonalność ale i wygoda z ich korzystania. Pokrowce do aut polskiej firmy posiadają specjalną piankę PUR, która zapobiega przesuwaniu się pokrowców w czasie jazdy co sprawia, że są wygodne. Ponadto pokrowce łatwo utrzymać czystości, gdyż można je wyprać zgodnie z informacją na metce informacyjnej.

5. Przedsiębiorstwo KEGEL-BŁAŻUSIAK produkuje miarowe pokrowce do najróżniejszych marek samochodów (osobowych, Vanów i dostawczych). Każdy pokrowiec ma dokładny spis marek i modeli aut do których pasuje. Dzięki temu w łatwy sposób można dobrać pokrowce, które będą najlepiej wyglądać w samochodzie.

6. KEGEL-BŁAŻUSIAK wyrabia pokrowce samochodowe Air Bag przystosowane do foteli wyposażonych w boczne poduszki powietrzne. Takie pokrowce muszą przejść specjalne badania i mieć odpowiednie certyfikaty. Pokrowce na siedzenia samochodowe  firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK przeszły obowiązkowe testy i otrzymały certyfikat PIMOT co oznacza, że spełniają wymagane standardy bezpieczeństwa.

7. Niezwykle istotną kwestią w przypadku pokrowców samochodowych jest ich funkcjonalność. Jeśli samochód posiada dzieloną kanapę to pokrowce polskiego producenta pozwalają na jej składanie. Ponad to jeśli auto wyposażone jest w podłokietniki to pokrowce posiadają specjalne otwory umożliwiające ich używanie.

8. Aby ułatwić zakładanie pokrowców samochodowych, zespół sklepu internetowego pokrowce.fryda.com.pl opracował dokładną instrukcję zakładania pokrowców. Jest ona dostępna na oficjalnej stronie sklepu albo blogu. Teraz, zamówione u nas pokrowce samochodowe KEGEL-BŁAŻUSIAK założysz sprawniej i  lepiej.

Pokrowce samochodowe dostarczamy na terenie całej Polski w tym do największych miast: Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Gdańsk,  Szczecin, Gdynia, Radom, Tarnów, Rzeszów.

Pokrowce Samochodowe Sklep

Prześlij komentarz